Kattokaapa bmw miehet miten se auto muotoillaan...audi A6 se kestää bmw fanaatikonkin tarkastelun. Kertakaikkiaan kuin karamelli johon bmw ei tällähetkellä ainakaan pysty. Uus 3-sarja ihan kohtuullinen mutta 5-sarja on hirveä. 5-sarjaan facelift ja banglelle lopputili...siinä tuoreeemmat uutiset.
BMW sais ottaa oppia
Sivuraide
71900
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=4500000000000575&posting=22000000007818935
Jannu...
http://www.bmwlemon.com/
Sielläkin tositarinoita.
Kyllä. Hyvin konservatiivinen. Ei liikaa kikkailuja. Maski sopii kuin nakutettu. Makuasioita kuitenkin kaikki tyyni.
Ei se Audi A6 ruma ole eikä E Mersukaan, mutta Bemari on selvästi persoonallisempi, erottuu joukosta.
Oman E60:n ulkonäköön olen erittäin tyytyväinen, varsinkin nyt 18" vanteilla. Myös sisäinen kauneus on autossani mielestäni enemmän kuin kunnossa.
En käyttäisi A6:tta esimerkkinä tyylikkäästä autosta, Audihan sekosi täysin ja pilasi muotoilunsa noilla uusilla keuloilla. Audin A8 ennen tätä uusinta keulaa (taisi olla vm 2001-2002) on hieno auto, Mersun uusi E on hieno mutta ei tosiaankaan uusimmat Audit saa minulta ihailua. 5-sarjan BMW E60 on M-sport sarjalla ja sopivilla vanteilla jo ihan siedettävän näköinen useimmista kuvakulmista.
:-(((