Oisko kukaan halukas lähtee opettamaan 18 vuotiaalle aikalailla kokemattomalle naiselle seksistä. Avoin kokeilemaan eri asioita ja jotain onkin jo mielessä. Jos kiinostais niin vastaa tähän alle ikä ja mahdollinen paikka mistä sut vois sitten saada kiinni. Kuvat musta saa sitten myöhemmin, mutta et tuu pettymään.
Vastaukset 10
Moi.kirjoita kikkiin arisuomi
- Anonyymi
No tässä olis sulle kokenut 50v mies Vantaalta....
- Anonyymi
Moikka. Olis ihana olla sun opettaja. Noin nuorena ilman ennakkoluuloja, uskoisin että veisin sut syntiseen hurmioon.
Mistä päin sä olet?- Anonyymi
Hevon persreijässä asun
- Anonyymi
helsingistä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
helsingistä
Sitten voisin alkaa opettajaksi. pennanen.jaakko63 gmail osoiteeseen viestiä.
T:Jaakko - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sitten voisin alkaa opettajaksi. pennanen.jaakko63 gmail osoiteeseen viestiä.
T:JaakkoSuksi hornaan ällötys
- Anonyymi
50v pks. [email protected]
- Anonyymi
Moikka täällä olis 25 vuotias mies. Kik/snäppi makke_1995
- Anonyymi
18-vuotias tyttö ei etsi seksiseuraa foorumeilta, sitä löytyy ilmankin.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t1461405Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️981123Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää2551013On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien75827- 54774
Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞36763- 66707
- 47685
- 43661
Mulla ei ole Suomessa enää mitään
4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.164630Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä34628Provider miehistä..
Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah197613Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh30597Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?
Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus102548- 201534
- 106498
- 35491
Sinulle nainen
En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen59486Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit
Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle18482Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?
Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi91468