Rakkauskirje sinulle

https://youtu.be/uY1djkKeQ6Y

lähempänä elämää...

Voi hyvin rakkain.

-nainen 41
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sanot: Pois! Ja minä menen, kohta huomaat etten mennyt mihinkään

Äänestä
  • Kiva, jos et mennyt.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kiva, jos et mennyt.

    Mihinkään lähde, tiedät sen

    Äänestä

Olen aina pitänyt kovin paljon tästä kappaleesta.

Siinä on niin vahva läsnäolo ja tunne, jotain todella kaunista ❤️

Äänestä
  • Niin, ihana biisi. Juice oli nero.

    -aloittaja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://youtu.be/uY1djkKeQ6Y

lähempänä elämää...

Voi hyvin rakkain.

-nainen 41

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu