...mutta muuten täydellinen avioliitto, niin huh huh kun taas panettaa eikä sitä nyt pettämäänkään voi alkaa.
Eipä siinä, käteenveto on ihan hauskaa puuhaa, mutta porno ei oikein kiinnosta ja nyt alkaa ideat loppua mitä fantasioisi.
Kohtalotovereita?
Eipä siinä, käteenveto on ihan hauskaa puuhaa, mutta porno ei oikein kiinnosta ja nyt alkaa ideat loppua mitä fantasioisi.
Kohtalotovereita?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä tää on tuttu kuvio mullakin kotona, 4v menty jo ilman seksiä. Ei pysty vaikuttamaan, vaikka mitä tekisi tunnelman luomiseksi tai yrittäisi puhua. Nainen on vetänyt lokarit kiinni ja pysyy. Noh, olen käynyt vieraissa hoitamassa tarpeeni. Ihania naisia ollut. Nyt ois kyllä kiva purkaa paineita johonkin mieheen myös
Huh, neljä vuotta on aika setti jo, tuossa kohdin ehkä itsekkin jo sortuisi. Omalla kohdalla kyse sentään enemmän vain ruuhkavuosista ja pienistä lapsista, joka helpottanee ajan myötä.
No on kyllä ihme naisia!
Mä en ota miestä kuka on kädetön.
2x/pv vähintään. Mutta ku puuttuu se mies🤔
Mulla taas ihan nätti, kiltti, ok vaimo. Mutta estynyt, tylsä ja haluton. Eikä mikään kulta-kimallus sängyssä, parempitaitoisia naisia pannut. Elämäntilanteen seikoista johtuen tämä jäi käteen. Tykkään mutta en rakasta. Seksi on tylsää ja ajattelen koko ajan panevani toisia. Ja vaimo on tyhmä ja uskoo että rakastan. Lurittelen kaikkea että saan pillua *eikä se paras kokemani pillu edes*. Persettä ei anna ja litkua on meidän lempi. Nyt ihastuin toiseen, pantiin ja hyvää oli. Seuraan mitä tulee ja vaihdan mielelläni parempaan
Ööhöhöö ei se vaihtamalla parane aikansa on lystiä ja sitten uudessa suhteessa toistetaan samaa kaavaa.. Luulenpa että muijallasi on toinen sinä et näköjään osaa tyydyttää vaimoas hän on vaihtanut nuoreen oriin
Vaimo saisi käydä vieraissa jos seksielämä paranisi. Monella tutulla parani kun on vaihtanut ja kuulemma valtava positiivinen muutos seksielämässä. Pihtari on pihtari. Haluisin aina vaan lähetyssaarnaaja saa ja nolostelee kun haluan nussia takaapäin. Ja haluaa vain pikkusievää seksiä. Vaimon jutut vähän tylsiä, haluttomia ja mauttomia. Nyt kun Panin vierasta oli niin hyvä pano että siitä en luovu kun pakon edessä ja taidan vaihtaa vaimon. Vaimooni olen pannut pian 8 vuotta, joista 6 vuotta täysin tappavan tylsää seksiä. Pannut olen ja aina muita ajatellut. Eikä sen ruho liiku mihinkään vaikka kuinka lykkii. Osaan mä naiset tyydyttää mutta vaimo ei syty.
Mulla parani seksielämä 💯 kertaisesti kun 8 vuoden liitto päättyi. 3 viime vuotta haluttomuutta. Uusi nainen, alkoi salasuhteena loistavalla seksillä ja siitä tuli rakkaussuhde. Olen älyttömän onnellinen uuden kanssa on nyt avovaimo ja saan hyvää seksiä ja usein pillua. Ex oli viivapillu ja haluton uudella upeat perhoshäppärit ja halukas. Pebaa saan nyt, ex ei antanut sitäkään.ei ole lempi lsimentunut uuden kanssa pian 3 vuotta yhdessä. Eli kyllä se vaihtamalla paranee, faktat sulle.
No meillä meni niin että sairauden takia menetin seisokin muutamaksi vuodeksi ja meidän seksi muuttui suulla / sormin/ leluilla toimivaksi.
Kerran annoin vaimolle luvan käydä vieraissa kun halusi.
Sitten sain lääkityksen kohdilleenja seksiä kerran kaksi viikossa mutta tämä ei riittänyt vaimolle joka jäi kiinni että on jatkanut suhdetta tämän yhden herran kanssa jo kohta neljä vuotta.
Minun lompakko oli ainoa syy miksi ”jatkoi” minun kanssa.
Nyt elää tämän tyhjätaskun kanssa ja rukoilee lähes joka päivä että ottaisin hänet takisin.
Minulla uusi ystävätär ja elämä hymyilee taas.
Vaihtamalla paranee t 56v mies
Puhut siis äidistäsi jonka nurkkiin muutit takaisin