Onko niin että liikemies ei saa naista?
Sääli jos joutuu tyytymään tähän julkisuudessa ryvettyneeseen kohujulkkisnaiseen.
Eikö Stefan saa enää naisia?
22
51
Vastaukset
- Anonyymi
Jos oikeasti on päihdeongelma ja paha, niin ei sitä kukaan jaksa katsoa.
- Anonyymi
Paitsi Sofia. Koska raha.........
- Anonyymi
Ei varmaan saa kun Sofian kanssa pyörii.
- Anonyymi
Olihan Jaanakin, eipä toi panoa haitanut ja kuinka paljon muita on ollut tässä matkan varrella niitä.Ei kaikki panot tuu mediaan kertoo, et pantiin paljaalla ja hyvältä maistui.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olihan Jaanakin, eipä toi panoa haitanut ja kuinka paljon muita on ollut tässä matkan varrella niitä.Ei kaikki panot tuu mediaan kertoo, et pantiin paljaalla ja hyvältä maistui.
Veikkaan ettei tunnu missään. Päällepäin näkee että kyseessä on snadi... kku.
- Anonyymi
Voi olla, että Soffa siirtyy kohta seuraavaan.
Steppulin finanssiromahdus kun ei ole enää salaisuus, kenellekään.- Anonyymi
Olis kyllä viisas jos etsisi uuden elättäjän, mutta onko niitä ? Ainakin Suomessa aika vähän REHELLISIÄ kunnon rahamiehiä, joille Sofia kelpais. Ei oikeen oo edustusvaimomatskua ja iän puolesta kello käy . . .
- Anonyymi
Näin näkyy olevan ,voiko tuota naiseksi sanoa ,minusta se näyttää pumpattavalta barbaralta rakennettu täysin muovista ja botoksista.
- Anonyymi
Jos tulisi raskaaksi niin miten kaikki pistokset ja lisäosat vaikuttaa vauvaan?
- Anonyymi
Kyllä Stefan naisia saisi mutta ei ole olemassa kun yksi Sofia ❤. Stefan ❤ Sofia. Pahanilmanlinnut taas saitte nenillenne 😂.
- Anonyymi
Kun Stefanilta loppuu rahat, loppuu Sofian kiinnostus.
- Anonyymi
Stefan saattaa olla ihastunut Sofiaan mutta Sofia ri todella Stefuun.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Stefan saattaa olla ihastunut Sofiaan mutta Sofia ri todella Stefuun.
Nikon lerssiä ikävöi.
- Anonyymi
Käytössä kuluu mieskin,aina vaan naisia haukutaan jakorasiaksi.Miksi ei miestä?
- Anonyymi
Melkoisen vaatimaton ulkonäkö stellalla ja liikkuu kuin pelokas jänis. 🐇🐇🐇
- Anonyymi
Keltaiset ja rumat hampaat, ei kiitos .
- Anonyymi
Totta. Usein lähtee "muka" kiireessä juoksemaan, kun itsetunto ei kestä katseita. Sehän ei enää ole imartelevaa. Enempi hälle nauretaan. Menee jotenkin lukkoon/paniikkiin, kuin sähköjänis. Päihteet toki edesauttaa tilannetta.
- Anonyymi
Katsokaa millaiset mummot tsemppaavat Stefua ja Nikoa. Parempi ennen -päivämäärä mennyt jo ajat sitten.
- Anonyymi
Onks totta, että Stefu on syntynyt huumekauppiassukuun ?
- Anonyymi
Vaikea tietää, kenenkään huume suvusta.Suomessa joka neljäs henkilö on kokeillut huumeita ja huumerattikäryjä jo yhtä paljon melkein kuin alkoholin takia. Huume kauppiaat ja myyjät, ovat murhaajia eikä mitään muita.
- Anonyymi
Kasvaisi ensin , teini vuotensa pois sitten katsotaan mikä hänestä tulee.
- Anonyymi
No, tuskin kasvaa.Päihteitä mennyt vuosien ajan niin jäänyt henkiseltä tasoltaan vajaaksi.
Ja ihmettelen hänen ulkonäön hehkutusta.Silmät eriparia, toinen puolet pienempi, kaartuu vasemmalle kuten myös hyppyrinenä kääntynyt vinoksi samaan suuntaan ja samoin suu. Ilme on kuin olisi psykoosissa koko ajan ja noi pupillit?
Ulkoinen habitus renttu.
Jos hän olisi pienen kylän, kunnan ojankaivaja niin Lörffi ei olisi katsonutkaan hänen suuntaansa.
Mutta toki sopivat toisilleen mitä tulee tyylittömään luxusfeikkielämään, eivät paskaakaan välitä ihmisistä joille ovat velkaa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi134070Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2393840Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä172394Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos622364Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt421796Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi691666Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont11498- 1051397
Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva111291Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti221265