olisinkin näin paljon helpottuneempi siitä että haikailetkin toisen perään 😃
Ehkä tajusin jotenkin ettet olisi hyvä minulle vaikka tunteita oli, tästä voisi sitten alkaa vaikka bileet! Älkää kukaan otatko silti henk.koht puran vain tunteita henkilöstä joka TUSKIN on täällä.
En ikinä olisi uskonut että
8
52
Vastaukset
- Anonyymi
Itket ilosta 😂
- Anonyymi
Itkisitkö onnesta jos p....... sua kuonolla?
- Anonyymi
Vois siinä niinkin käydä
- Anonyymi
No toivottavasti sulla on varmaa tietoa.
- Anonyymi
No hyvä, asioilla on tapana järjestyä ja kaikella on tarkoitus. Kun huomaa miksi joku epäsopiva, välttyy jatkossakin monelta virhetikiltä. Ei- minkään menetys ei tunnu miltään.
- Anonyymi
Nuo on sellaisia harmittomia orastavia palstaharhoja. Itsekin niitä kokenut. Susta alkaa tuntua, että hän kirjoittaa täällä toiselle, vaikka se on joku ihan muu kaipaamassa jotain ihan muuta. Ei hän. Älä huoli, nuo harhat helpottaa yleensä pian.
- Anonyymi
Ite ekana otat toisen ja sitku minäki otan toisen nii sit valitat täällä. Huhheijaa
- Anonyymi
Ei se täällä ole minusta kiinnostunut. Senkun pidät sen. Ihan sama.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18010956Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8910423Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2335851Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1814677Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313166- 1713155
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin391963Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981548Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61380Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161314