Putinille tvittailemaan taas tytöt

Nyt onnittelemaan, kun oppositio on pois silmistä. Tämä on demokratiaa.
Samalla voisi kysyä saisko niitä Sputnik-rokotteita tännekin.
Porilaiset luottavat, ettei rokotusaine ole samaa kuin se mitä laitetaan kalsareihin.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Navalnyi taitaakin olla venäläinen persu. Kansallismielinen.

Äänestä
  • Navalnyi on Zirinowskilainen nationalisti. Aika vaarallinen valtaanpäästessään. Älkää polttako vanttuitanne.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Navalnyi on Zirinowskilainen nationalisti. Aika vaarallinen valtaanpäästessään. Älkää polttako vanttuitanne.

    Twittuilkaahan itäänpäin, tytöt. Tätä on teidän demokratianne:
    https://www.ruutu.fi/video/1089676

    Äänestä

  • Eipä ole Halla-aho irtisanoutunut Venäjän mielenosoituksista.
    Eikä Capitolium-kukkulan mielenosoituksista.

    Nyan Marissakin vallankaappaus. Onko perussuomalaiset sinnekin jo levittäytyneet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt onnittelemaan, kun oppositio on pois silmistä. Tämä on demokratiaa.
Samalla voisi kysyä saisko niitä Sputnik-rokotteita tännekin.
Porilaiset luottavat, ettei rokotusaine ole samaa kuin se mitä laitetaan kalsareihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu