Hei Halonen, Putinin hammastahnatuubi on kurtussa.

Anonyymi

Tahnaa on mahdotonta palauttaa tuubiin. Halonen tuki bungeripappa Putinia unohtaen kaikki omat feikki esiintymisensä ihmisoikeusaktivistina. Halosen, Lipposen, Tuomiojan ja muiden feikki suvakkien Potemkinin kulissit rapisevat tosipaikan tullen ja takaa paljastuu pelkkiä nollia.

2

58

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuon avauksen kirjoittanutkin on paljastunut nolla.

    • Anonyymi

      Halonen on täys nolla, tekopyhä setasuvakkisosialismin pölytyslevittäjä ja sitäkin ainostaan sen vuoksi, kun arvelee sen hyödyntävän omaa uraa. Montako pampuniskua Halonen on mielenosoituksissaan ottanut vastaan tai onko häntä edes pidätetty, kun kehuu rohkeuttaan mielenosottajana? Kyllä niiden pamppujen ja pidätysten kohteiksi on joutuneet pääasiassa vastamielenosoitatjat.

      Nyt hän vähättelemällä venäläisiä opposition edustajia. Siis tuo sama henkilö, joka muka on puolustanut tasa-arvoa, suvaitsevuutta ja demokratiaa. Tosi paikan tullen hän piiloutuu Bungeripapan selän taakse.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      29
      5037
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      64
      1904
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      112
      1803
    4. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1680
    5. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1624
    6. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      228
      937
    7. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      911
    8. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      43
      863
    9. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      54
      813
    10. Mitkä on ne piirteet

      Mitkä kaivatussasi vetoaa tai mihin ihmiset kiinnittävät huomiota
      Ikävä
      53
      782
    Aihe