Hei Halonen, Putinin hammastahnatuubi on kurtussa.

Anonyymi

Tahnaa on mahdotonta palauttaa tuubiin. Halonen tuki bungeripappa Putinia unohtaen kaikki omat feikki esiintymisensä ihmisoikeusaktivistina. Halosen, Lipposen, Tuomiojan ja muiden feikki suvakkien Potemkinin kulissit rapisevat tosipaikan tullen ja takaa paljastuu pelkkiä nollia.

2

60

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuon avauksen kirjoittanutkin on paljastunut nolla.

    • Anonyymi

      Halonen on täys nolla, tekopyhä setasuvakkisosialismin pölytyslevittäjä ja sitäkin ainostaan sen vuoksi, kun arvelee sen hyödyntävän omaa uraa. Montako pampuniskua Halonen on mielenosoituksissaan ottanut vastaan tai onko häntä edes pidätetty, kun kehuu rohkeuttaan mielenosottajana? Kyllä niiden pamppujen ja pidätysten kohteiksi on joutuneet pääasiassa vastamielenosoitatjat.

      Nyt hän vähättelemällä venäläisiä opposition edustajia. Siis tuo sama henkilö, joka muka on puolustanut tasa-arvoa, suvaitsevuutta ja demokratiaa. Tosi paikan tullen hän piiloutuu Bungeripapan selän taakse.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      40
      5350
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      160
      2763
    3. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      106
      2272
    4. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      80
      1824
    5. Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit

      https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen
      Maailman menoa
      25
      1794
    6. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      38
      1777
    7. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      8
      1762
    8. Mikä on sinun ja kaivattusi ikä

      💕💕💕💕
      Ikävä
      95
      1649
    9. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      67
      1505
    10. Miksi rakastuit ?

      Kyseiseen naiseen?
      Ikävä
      75
      1489
    Aihe