Sofian stalkkerin päiväkirja 7

Anonyymi

1) Päivän eka video pulkassa. Pyörin sängyssä, heilutan päätä puolelta toiselle ja katson samalla tavalla viettelevästi kameraan kuin Sofia.
2) Paistan aamiaiseksi kolme kananmunaa joiden päälle laitan pieniä salaatinlehtiä. Vähennän hiilaria et saisin pyllyn samanlailla terhakan pyöreeksi kuin Sofialla. Toinen video ulkona eikä kello ole seitsemääkään.
3) Sometiimiltä tulee viesti. Se on jo stalkannut Sofian tilit ja tehnyt Sofia-ketjuja suomi24lle, vauvalle ja ylilaudalle. Sofian tileissä ei mitään uutta eilisillan jälkeen. Mua koskevat ketjut on painuneet alemmas ja Sofian nousseet ylös. Tää on jatkuvaa hyvän ja pahan taistelua. Mä olen siis hyvä ja Sofia on pahis.
4) Teen videon missä mainostan 21 päivän haastetta alennuksella. Mulla alkaa haasteita joka viikko. Ne on aina alennuksessa. 21 päivää siksi koska luin jostain että siinä ajassa ihmisessä tapahtuu muutoksia ja jos kestäis kovin paljon pidempään niin olis vaikee myydä uutta haastetta samoille tyypeille.
5) Luen sähköpostit. Fanit on laittaneet ennen ja jälkeen muutoskuvia. En näe muutosta kenessäkään mut laitan ne silti mun tarinoihin. Fanit tuntee olevansa niin kuin tvssä kun ne saa kuvansa mun tilille näkyviin. Mulla on enemmän faneja kuin Sofialla ja monet mun fanit vihaa Sofiaa.
6) Kaasutan Sometiimin kanssa keskustaan. Jätän liisingmesen parkkiin sakkopaikalle että saadaan siitä kuva, joka lähetetään Seiskaan juorupalstalle. Palkkio 50 euroa! Sofialla ei ole autoa niin se ei voi pysäköidä väärin ja saada rahaa Seiskalta.
7) Istutaan Sometiimin kanssa kahvilassa ja luetaan musta kertovia ketjuja. Raivostuttaa. Sofiaa pidetään kauniimpana ja mun huumeyhteyksiä kauhistellaan. Olen varma että nää on ex-miehen ja Sofian tekosia.
8) Päivä on taas täynnä. Kuvaan tekopirteän videon mihin tägään sanoja kaunis, upea, onnellinen, rohkea, siunattu ja kiitollinen. Jos en tietäis paremmin niin uskoisin itsekin. Laitan viimeisen salaviestin Sofialle ja siinä on vaan ytimekkäästi Mä Vihaan Sua Ja Sun Pyllyä!

20

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Saman toistoa. Ei jatkoon. Tosi surkeeta läppää ja jatkuvaa yritystoiminnan häirintää. Lopeta hyvän sään aikana.

    • Anonyymi

      Hah haa, kiitos jälleen! 😀

    • Anonyymi

      Itsensä toistoa. Ei jatkoon.

      Aloittajalle vinkiksi soita tuonne:
      MIELI ry:n Kriisipuhelin päivystää numerossa 09 2525 0111 suomen kielellä 24/7.

      Oletko vaikeassa elämäntilanteessa tai kokenut järkyttävän tapahtuman? Onko elämäsi juuri muuttunut ja paha olla? Koetko, ettet jaksa enää yksin huolen tai murheen kanssa? Onko sinulla itsetuhoisia ajatuksia?

      Sinne voit soittaa nimettömänä ihan samanlailla kuin kirjoitella tänne palstalle.

      Mielenrauhaa Päivääsi!

      • Anonyymi

        Täällä Martinan tiimi huutaa pää punaisena, että saman toistoa, no sitähän Martinan elämä näyttää olevan, saman asian jauhamista ja toistoa, onko jotain uutta? juu muutto, siinä alkaakin sitten kissa/ hiiri leikki, tuleeko kuvaa uudesta luksus asunnosta vai ei, tätä samaa oli jo Tähtärin asunnon yhteydessä, joten ei siinäkään mitään uutta. Ehkä kuitenkin jotain, jos vaikka miljonäärimies lahden toiselta puolen pistäytyisi " yökylään ".


      • Anonyymi

        Martinan tiimin kannatta laittaa kyseinen numero uuden officen seinälle, oikein design kehyksiin. Sille voi olla piankin tarvetta, niin epätoivoiselta officen toiminta tuntuu.


    • Anonyymi

      Mutta minne katosi suomisen raili. Lähtikö hiihtämään?

    • Anonyymi

      Kiitos taas!=)

    • Anonyymi

      Kiitos! 😂

    • Anonyymi

      Aitoa. Tätä lisää! 👍

    • Anonyymi

      Kiitos kiitos kiitos!!

    • Anonyymi

      Ihan huippu kirjoitus taas! Hyvä! On Martin "sometiimillä" töitä... Puppeli istuu päivät pitkät koneella ja ränkkää forumeita... :D

    • Anonyymi

      Yritystoiminnan häirintää!

    • Anonyymi

      loistavaa settiä! tätä lisää!

    • Anonyymi

      Odottelen jo huomista päivää!

    • Anonyymi

      Jatka samaan malliin!

    • Anonyymi

      Ihan paskaa. Ei tätä jaksa lukea. Lopeta jo.

    • Anonyymi

      Parasta luettavaa!

    • Anonyymi

      Asiallista läppää!

    • Anonyymi

      Hirmu tönkköä tekstiä

    • Anonyymi

      Kiitos! tuleehan uus jakso huomenna?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      96
      9453
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      76
      4917
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      50
      4609
    4. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      8
      2388
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      100
      1586
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      43
      1420
    7. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      53
      1330
    8. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1286
    9. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      64
      1262
    10. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      47
      1249
    Aihe