Miksi vasemmistolaiset ovat aina tyhmiä?

He ovat todella tolloja ja yksinkertaisia, kaikenlisäksi tykkäävät huonosta maahanuutosta.

Osaako saitilla mahdollisesti käyvät persut vastata, mistä vasemmistolainen tyhmyys johtuu?
14292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Typeryksiä näyttää riittävän, valitettavasti, mutta persujen keskuudessa tollot ja typerykset sekä yksinkertaiset ovat yliedustettuna.

Äänestä

Sosialistit nyt vaan ovat pässejä.

2Äänestä

Punainen aate , tavoite sosialisoida Suomi . Järjestä ei kannata puhua , sitä ei ole .

1Äänestä

Persut vasta "nerokkaita" ovatkin 😂😂😂😂

Äänestä
  • Pitää paikkansa , et olekkaan aivan tyhmä .

    Äänestä

Aloittajan aloitus kertookin juuri hänen toisille heittämästään ikiomasta yksinkertaisuudestaan, tekisi mieli sanoa hänen omilla sanoillaan hänen suuren suuresta tolloudestaan.

Äänestä
  • Aloitus pitää hyvin paikkansa, sivussa on yksi Vasuri joka todistaa tyhmyytensä joka kerta kun tapaamme, tämä Vasuriserkku työntää typerän päänsä oven raosta kun kuulee että olen tullut mökille.Käy ilman lupaa jääkaapilla alkaa juomaan minun viinoja . Sitten alkaa kehumaan Sanna Mariiniin hallitusta, joka on myrkkyä itselleni.Ei auta muuta kuin heittää ulos, normaalisti osaisi pysyä poissa, mutta änkeää taas vaivoikseni seuraavalla kerralla.

    Äänestä

He, jotka äänestävät Vihreitä, äänestävät sitä puolueen nimen vuoksi vain. Kuvittelevat, että se on luonnonsuojelupuolue, jota se ei käytännössä ole. Se on tekopyhä ja pähkähullu puolue, jolla ei ole järkeä missään tekemisessä,

Nytkin se puuhaa tekosaaria vesistöihin eri puolille Suomea. Ne pilaavat vesistöjen pohjavedet ja niistä on luonnolle vain harmia ja rahaa kuluu ihan turhaan. Vihreät eivät ajattele koskaan tekojensa seurauksia ei taloudellisesti eikä muutenkaan.

Vihreät eivät ajattele missään Suomen etua. He ovat ääriajattelijoita, joille on tärkeää vain ulkomaalaiset ja vähemmistöt. Tolkun ihmisiä Vihreät ovat valmiit vaikka vahingoittamaan ulkomaalaisten ja vähemmistöjen oikeuksien vuoksi.

Demarit ja vasemmisto ovat nykyään vihreiden hännystelijöitä, matkivat kaikessa hullussa niitä. Heitä ei kiinnosta tolkun suomalaiset eikä mikään Suomen hyvä. Jotkut äänestäät demareita vanhan duunaripuolueen nimen vuoksi. SDP ei ole nykyään mikään duunaripuolue, nykyään se ottaa ohjeet työnantajajärjestöiltä kuten porvaripuolueet tekevät.

Äänestä
  • Toivottavasti tämä Viherhulluus häviää tästä maasta,ja järkevät ihmiset pitää päästä päättämään meidän asioista.Ennen Demarit ja Vasemmisto olivat niitä jotka pitivät duunarin puolta, sitä eivät tosiaan ole tehneet pitkään aikaan.Vihreät eivät ole mikään luonnonsuojelua puolue, vaikka senvarjolla tehdään sellaista politiikka joka vahingottaa tätä maata.

    1Äänestä

  • Hopotikopoti hops, kylläpäs väännät pelkkää potaskaa. Toki näille persukavereillesi tämä varmasti uppoaa kuin vanhaan...suohon, mutta muut saa tästä vuodatuksesta makeat naurut.

    Anna sinä muiden pitää heidän mielipiteensä ja ajatuksensa, sinä voi rauhassa olla ihan mitä mieltä haluat, mutta pidä typerät mölysi mahassasi. Tuollaista skeidaa ei usko mestarinnekaan, joka oli aikaisemmin vihreässä liitossa mukana kuten Purrakin.

    Äänestä

Haluavat vielä tyhmempiä maahan, jotta eivät ole pahnan pohjimmaisia.

Äänestä

Ehkä kouluttamattomille peräkylien äijille menee tuollaiset tolloudet politiikasta, mutta emmehän me olekaan valitsemassa kuntapolitiikassakaan mitään tolloja sekoilemaan kuntamme asioihin.

Äänestä
  • Kuntapolitiikkaan tarvitaan koulutettuja ja sivistyneitä kansalaisia edustamaan meitä oikeasti vaativien kunnallisten asioiden päätöksissä.
    Törkyturpaisuudesta ja yhteistyökyvyttömyydestä ei mitään hyötyä, vaan päinvastoin.

    Äänestä

Vasurien tyhmyyttä todistaa sekin, kuinka he ennen vanhaan palvoivat Neuvostoliittoa, sehän on faktaa. Eli täytyy olla todella tyhmä, kun sitä palvoi.

Koittakaa kiistää spedet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

He ovat todella tolloja ja yksinkertaisia, kaikenlisäksi tykkäävät huonosta maahanuutosta.

Osaako saitilla mahdollisesti käyvät persut vastata, mistä vasemmistolainen tyhmyys johtuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu