Otetaanko uusiksi

Se kiinalainen meinaan? En pariin päivään kerkeä vastata, mutta mieti?
2810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kukahan mahdat olla? Vinkkejä, kiitos!

Äänestä

Minuakohan huhuilet? Senkin salaperäisyys.

Lauantaina en pääse tulemaan, mutta miten olisi ensi viikon torstai tai perjantai?

Voisithan kirjottaa minulle muutaman rivin sähköpostiinkin, että saatais uus tapaaminen sovittua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ensi lauantaina kirjoitti:

Se kiinalainen meinaan? En pariin päivään kerkeä vastata, mutta mieti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu