Ole sama moottori kuin toyota aygossa ja Citroen c1 sama alusta myös,,,onko jakopää ketjulla vai ?? vai öljyssä uima jakopääremmi
Peugeot 108 eikö siinä
7
159
Vastaukset
- Anonyymi
No ajettavuus on hanurista, osta c3 malli!
- Anonyymi
Naapuri ei erota kysymystä<<< oli kyseessä moottoriiiiiiiii MÄ vastaan siinä on ketju<<:_) moottrori ja alustaratkaisu sama.
- Anonyymi
Nuo kolme ovat samoja autoja.
- Anonyymi
Ketjulla onpi ja ketjulla pääsee 300tkm Upeita kaupunkiautoja 107/C1/Aygo. Erittäin luotettavia, kulkevat hajulla. Maantie/moottoritie ajossa melu kova, mutta sinne nämä eivät pääasiallisesti ole tarkoitettu. Ajettavuus kaupunki nopeuksissa mainio, kovemmissa nopeuksissa hieman epävakaa.
- Anonyymi
Aloittaja kysyi 108:sta, ei 107:sta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloittaja kysyi 108:sta, ei 107:sta
Sori katsoin kieroon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloittaja kysyi 108:sta, ei 107:sta
Käytännös sama auto. Moottorikin on sama, mutta siitä on saatu tuunattua muutama hevonen enempi tehoa ja muutama gramma vähemmän päästöjä. Samanlaisia ajettavia ja jotakuinkin saman verran polttoainetta palaa. Erot lähinnä varusteissa, 108 korkeampi lähtötaso: sähköikkunat, ilmastointi jne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1672794
- 2012057
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.501812- 711766
- 921648
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91501- 811214
- 811070
- 951029
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes1961010