Haluamme toisemme?🤣
Tuleeko seiskaan otsikko
Anonyymi
8
56
Vastaukset
- Anonyymi
Yllättyneitä olivat...
- Anonyymi
Varmaan tulee, jos julkkista havittelet itsellesi.
- Anonyymi
En tiedä muusta kuin että mua nipistää vatsanpohjassa kun näen hänet.
- Anonyymi
Tuo ei ole yhtään paha, mulla koko aika tunne, että punastelen - nainen sivusta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo ei ole yhtään paha, mulla koko aika tunne, että punastelen - nainen sivusta
Ei sekään ole paha söpöä ennemminkin kertoo paljon
- Anonyymi
Mulla riittää että ajattelen häntä. Ei se oli nipistys vaan polte. Ajatukset hänestä polttaa usein. Miehestä.
- Anonyymi
Ei tule
- Anonyymi
En tiedä kun en lue seiskaa. Jos on ollut jo?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1686559Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1033064Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1031851Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am501575- 161297
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111290Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m131185"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?311165- 561140
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751083