Mustilan farmi

Anonyymi

Moi! Mitä mieltä te ootte Mustian farmista? Mä oon menossa sinne kesä leirille. Ja onko joku tulossa elokuun ekalle viikolle?

6

1083

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mustila on nykyään tosi muuttunut paikka.... Siellä on neljä ratsastuskuntoista hevosta nyt ja todella kalliit hinnat palveluun nähden... En suosittele.

    • Anonyymi

      Älä mene jos välitän eläimistä.

    • Anonyymi

      Miksi Kuura poni kuoli?

    • Anonyymi

      Hevosia ei ole eikä hevosista välittäviä ihmisiä
      Tarkista saako rahat takaisin jos tippuu tai peruuttaa

    • Anonyymi

      Nyt en taas tajua mitä selitetään olin siellä leirillä kesällä,kaikki hevoset olivat kilttejä ratsastaa että hoitaa sekä täysin terveitä, ja jos oli yhtään hiemankaa huonoa tapaa esim nostaa päätä suitsia laittaessa niin siitä ilmoitettiin jo ekana iltana!
      Kaikki hevoset/ponit elävät väh 1 kamun kanssa isoissa siisteissä pihatoissa, joskin mini shettiksillä hieman pieni tarha mutta ne tulevat hyvin toimeen, ja se ei niitä selvästikkään haitannut niin mikäs siinä

    • Anonyymi

      mä tulen sinne!! 6.7-11.7

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      35
      2176
    2. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1293
    3. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      56
      1268
    4. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      34
      1199
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1161
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      39
      874
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      122
      759
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      31
      711
    9. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      55
      555
    10. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      20
      551
    Aihe