Mikä on karvias polttopuiden hinta? Jäi seurakunnan myynti väliin kun lehti jäi laatikkoon ja takkapuita pitäisi saada pari mottia.
Polttupuun hinta
Anonyymi
7
174
Vastaukset
- Anonyymi
Eikös sen vaivaisukon voi ottaa kirkon seinästä näin ens hätään.
- Anonyymi
Mitä maksaa motti koivua?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä maksaa motti koivua?
Kannattaa ostaa keväällä märkää runkoa, perkele mikään paikallinen ole, kyllä Karvialaiset osaa ennakoida.
- Anonyymi
Käänny seurakunnan puoleen. Myyvät vielä polttopuita . Huutokaupassa maksoi 45 € motto.
- Anonyymi
Pino
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pino
Oli heitto vai pino motto?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oli heitto vai pino motto?
bino
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433533- 362154
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301819- 171579
- 231538
- 141488
- 241397
- 141257
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781225Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko861174