En moikannut, koska työkaverini sanoi minulle olevansa varma, että olet yhdessä sen eilisen naisen kanssa. Onko se niin? Käy sinäkin tänään täällä. Sattuu..
Kävin sun takia, tiedä se, niin kuin ains
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ps Rakastin sua todella, minun piti tunnustaa se sulle mutta meni pupu pöksyyn, ja olisin kysynyt tunsitko sinä jotain vai leikitkö vaan..
Oven takana seistesseni tuli oikeasti hyvä mieli.
Minkä oven takana? Kysyy ap
Joo yhes oon. sulal ei mahkui oo.
Nämä on tälläisiä hetken ajatuksia, kyllä mä todellisuuden tiedän, mutta haaveilen välillä haavekuvasta jonka kuvittelen olevan sinä. Ei hätää en paljasta hetken haaveita sinulle, jätän sut rauhaan. Ap
Hetken haaveita?
Kuka kysyy? Minä olen kertonut tunteeni jo vuosia sitten monesti ja katseeni ja käytökseni on paljastanut sen näihin päiviin asti. Hän on sanonut ei kiinnosta vaikka katseet ja käytös ovat muuta kertoneet. Hänellä olisi ollut aikaan kertoa jos välittää. Sairashan minä olisin jos niin kokoaika siihen uskoisin, siksi vain enää hetken haaveita. En voi uskoa viime aikaisia katseita miksikään merkiksi..
Ok.
Olitko vain utelias? Vai oletko hän? Kyllähän sitä toivoo että hän vastaisi, mutta täytyisi olla vahvat tunnisteet jotta uskon..
Ihan sama
Ihan sama sit mullekin
Minkä naisen kanssa?
Sen kenen vieressä istuit kahvilla tummat hiukset meitä vanhempi, ja juttelit niin iloisena. Työkaverin mukaan istuitte lähekkäin ja nainen siveli käsivarttasi takin läpi. Iloisuutesi huomasin minäkin. Onnea teille, en tiedä haluanko sanoa niin, mutta en halua toivoa epäonneakaan ja en halua että sydämesi särkyy..