Miten kauan sitä jaksaa kun ei pääse baariin sekoileen...pettään...tappelee...örveltään. Misä ihmiset tällä hetkellä tekee haurautensa, sinne minäki tulisin.
Kun ei pääse baariin
8
562
Vastaukset
- Anonyymi
Tuollaisia ihmisiä ei haluta mihinkään
- Anonyymi
Kuka sitä örvellystä oikein edes kaipaa?
- Anonyymi
Kyllä on muuten on totta että sitä baaris käymistä kaipaaki, vähä näkis muistaki naamoja kun työkaveria ja puolisoo. Ja olis jotaki puhuttavaaki kun viikonloppusi tää on tavannu edes jotain tapahtunu.
- Anonyymi
no joo, toi oman ämmän naama alkaa kyllä kypsyttämään
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
no joo, toi oman ämmän naama alkaa kyllä kypsyttämään
Minä en ainakaa kauaa jaksa enää tuota ukkoo kattella. Kotona vain kieppuu ja kaverit poikkeilee pihas toimittamas omiansa. Paikat ny vain äkkiä auki kiitos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä en ainakaa kauaa jaksa enää tuota ukkoo kattella. Kotona vain kieppuu ja kaverit poikkeilee pihas toimittamas omiansa. Paikat ny vain äkkiä auki kiitos.
Karvian baarit, no en kaipaa
- Anonyymi
Miksei baariin pääse. Auki ne on
- Anonyymi
Jos ei ukon tai akan naama ei miellytä, niin oletan, että ne naamat siä kapakaskaan oo yhtään sen kummempia.
Yhtä hyvä kun haet kaupasta pari 5,5 ja meet nukkuun ja kun heräät niin huomaat et se toinen osapouli onkin ihan ok, siihen ei kapakkaa tarvita
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1377189Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1265005L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa684382TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153503Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242311Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3021809Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä241716Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o91619- 671495
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581458