1. Autosoppi
2. Autosoppi
3. Autosoppi
4. Autosoppi
5. Ej rengas
Paras autohuolto top5
20
1418
Vastaukset
- Anonyymi
En halua autoon ajokieltoa katsastuksessa, siksi vien Autosähkö Marjoniemelle katsastus tarkastukseen.
- Anonyymi
Autokorjaamot itte itteään kehuvat täällä! Ja kaikilla .......
- Anonyymi
Mites Viitalan Matin korjaamo ?
- Anonyymi
Kepulaisille kukaan vie autuasa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kepulaisille kukaan vie autuasa
Missäs lessut autonsa huollattaa ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missäs lessut autonsa huollattaa ?
Autokorjaamolla!! Okko tyhymä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missäs lessut autonsa huollattaa ?
No haapajärven autohuolto/autosopin korjaamolla tietenkin, ookko tyhmä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missäs lessut autonsa huollattaa ?
Ja osa, tee se itse menetelmällä, ootko tyhmä ?..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No haapajärven autohuolto/autosopin korjaamolla tietenkin, ookko tyhmä
Tyhmä saa olla mut ei rahat riitä autosoppii
- Anonyymi
Auto-soppi ihtiään mainostaa, sitä kukkaan kehu. Päivökerhon ukot naarmuttaa nojailemalla autoja.
- Anonyymi
Autosopilla oli mahdollisuus korvata virheensä minun kohdallani. Peruivat sanansa ja syyttivät maksavaa asiakasta. En kerro nyt enempää, kun on mahdollinen oikeusjuttu tulossa. Sanon vaan, että oikein huonoja kokemuksia..
- Anonyymi
Joku rotihan tuohon hommaan pitäis saada. Hyvä että joku jaksaa taistella. Itsekki miettiny mihin pitäisi yhteys ottaa kun korvauksia ei ilmiselvästä virheestä suostuta maksamaan.
- Anonyymi
Minkälainen tilanne tuossa asiassa? Mitä jos yhteiskanne tai mikälie tehtäisiin? Kaikki mukaan jotka on vääryyttä kokeneet. Loppuis jokatapauksessa tuollainen, kävi miten kävi. Ihmiset äänestäisivät jaloillaan.
- Anonyymi
Saatana. Joku terävä painauma etupuskurissa, pinta rikki, mitähän muovia onkaan. Ei ollu edellisessä pesussa. Huollossa tai huollonpihassa tullu.
- Anonyymi
Ajoneuvo oltava korjaamolla viimeistään 8:00 työntekijät vaivautuu paikalle 8:03 auto pihalla vielä 8:20 työ valmis 10:00 veloitus 2h. näin auto huolto toimii.
- Anonyymi
Häpiä että paikkakunnalla on tuommonen yritys.
- Anonyymi
Kehtaavatki huijarit vielä naamaansa näyttää Haapajärvellä.
- Anonyymi
Eikö kuonanperän kylärosvot oo sammaa porukkaa?
- Anonyymi
Varmaan loppuu tuo grillikin kun on huijarifirman kanssa samassa kiinteistössä.
- Anonyymi
Sen takia en siihen grillille mene. Vituttaa ku firman näkee. Ajakaa Nivalaan grillille, on hyvät ja isot annokset.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1845052Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,244453Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993137Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2573034Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432922- 522531
- 271939
- 541853
- 771814
- 221787