Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko muilla?

Onko muita miehiä ketä kiihottaa runkata oman äidin alastonkuville? Itse teen tätä usein vaikka aika Morkkis tulee sen jälkeen
7903
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

lähes päivitäin vedän äitini vituun runkatut pikkarit päähäni sniffaan kyllä seisoo ja runkku lentää ihanasta ja kyrpä räkii pitkään

Äänestä

Ajatus varmaan kiihottaisi mutta kun ei ole saatavilla ko. kuvia. Itse runkkaan kummitytön paljastaville kuville. Nyt jo täysi-ikäinen mutta kuvan ottohetkellä about 18v. Sama juttu että morkkis vähän iskee jälkikäteen mutta runkkaan taas sitten uudestaan...

Äänestä

Ei ole alastonkuvaa, mutta pienenä vielä vanhempieni luona asuessani kävimme välillä äitini kanssa kaksistaan saunassa, kun isä oli matkoilla. Äidilläni oli tapana maata lauteilla ja nostaa jalat ylös. Istuin jalat koukussa hänen vierellään lauteilla vilkuillen hänen rintojaan ja hyvväilin pippeliäni arvellen, ettei hän huomaa sitä. Luultavasti huomasi, vaikkei sanonutkaan koskaan mitään. Äidit ovat useimmille tabu, vaikka ovat kiihottavia siinä missä muutkin naiset.

Äänestä

Mä runkkaan anopin alastonkuville.

Äänestä

Vanhempani lähtivät etelän lomalle ja minä jäin talonvahdiksi siksi aikaa. Mikäs ollessa. Jääkaappi ja pakaste oli ahdettu täyteen. Pärjäisen varmasti sen parivikkosen mitä he olisivat poissa. Ryhdyin kuitenkin koluamaan vanhempieni makkaria ja yhdestä kaapista, aivan ylähyllyltä, selvästi piilotettu muiden tavaroiden taakse, löysin laatikon ja sieltä kasan valokuvia äidistä. Erittäin intiimejä, mutta myös panokuvia, eikä kaikissa ollut panojana isäni vaan ihan vieraita miehiä. Löysin myös muutaman DVD filmin ja yllätyksekseni niissä näytteli pääosaa enimmäkseen äitini. Oli isäkim muutamissa pätkissä panemassa ja nuolemassa, mutta myös otti suihin äitiä panneilta miehiltä... artvatkaa miten monet runkut tein filmejä katsellessani. Useita kertoja päivässä siinä touhusin. Sitten kuvasin valokuvat ja kopioin filmit. Niitä olen käyttänyt jo pitkään runkkaushetkieni mausteena.

Äänestä

Nuorena kans äitin kanssa kahdestaan saunottiin usein ja tuli kiinnostuneena katseltua äitin karvaista pillua. En ole ihan varma tekikö tarkoituksella, mutta monesti istui jalat lauteilla koukussa ja hieman levällään niin että sopivassa kohtaa selvä näköyhteys suoraan perille. Suihkussa pesi pillunsa estoitta vaikka odottelin vuoroani vieressä. Äitin selän aina sain pestä ja minulla usein seisoi kun pesin ja monesti teki mieli koskettaa äitin persettä seisovalla kalullani, mutta en rohjennut koskaan.

Äänestä

En mutta isästä jos olis kuvia (ylipäätään), niin niille kyllä. Se kuoli kun olin kolme.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko muita miehiä ketä kiihottaa runkata oman äidin alastonkuville? Itse teen tätä usein vaikka aika Morkkis tulee sen jälkeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu