Olisihan ihan kiva nähdä sinua vaikka sattumalta. Ohi menit viimeksi kauppareisulla kokeilen samaa onnea.
Niskani kaipaa hierontaa, mutta
Anonyymi
14114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Koska ja missä nähtiin? Tiedän tulla paikalle samaan aikaan. Oletko nainen? Ja millä kirjaimilla meidän nimet alkaa? ;)
Mihellä on kyllä yhteistietoni, joten voisi hyvinkin ottaa yhteyttä. Yrittänyt olen tehdä tikusta asiaa, mutta no en minä jää roikkumaan. Kyselyikä iskenyt? :)
Vaan jospa ei olekkaan yhteystietoja.
Meillä ei ole n-m sivusta.
Voin hieroa niskaasi. Mitä saan vastineeksi?
Katsotaan mitä keksitään. Paikasta ja ajasta se kiinni on ;)
Jos paikan ja ajan suhteen olisi niin, että olisimme kaksin eikä olisi kiirettä mihinkään? Keksi jotain.
Mikäli näin olisi se olisi täysin tu teiden vallassa. Olisi enää halustaja ja mahdollisuudesta kiinni. Minulta loppuu ideat.
Sattuman kauppaa tuntuu olevan kaikki kohtaamiset.
Lauantaina lidliin siis https://www.lidl.fi/fi/p/superlauantai-13-2/silvercrest-niskahierontatyyny/p31747
Ja säästyy draamalta ja turhilta sydänsuruilta! Ja varmuudella tulee niska hierottua, niihin lupauksiin kun ei kannata luottaa. Tuohon voisin minäkin panostaa sen kaksikymppisen. Suosittelen ap:llekin. Lauantaina siis kepein askelin Lidliin.
Ei kerkee, on muuta menoo
Milloin oli se kauppareissulla näkeminen?
Onko hän joskus hieronut sinun niskaasi?