Kakkonen on ykkönen

Anonyymi

Nyt kun olen päässyt tutustumaan peppuseksiin niin tiedän vasta mitä on saada iso orgasmi, haluan että mua naidaan pyllyyn samalla kun dildo värisee pillusta, se on aivan jotain uskomattoman kiihottavaa ja samalla pervoa seksiä. Kokeilkaa ehdottomasti tytöt. Ja miehet, tykkäättekö pyllyyn naimisesta vai onko se ällöttävää.
Tiukkapylly 28

8

1668

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Moi
      Toihan on just parasta. Pillua ja pylkyä vuorotellen. Nuolen myös molemmat.
      Ukko 55 hki

    • Anonyymi

      Kuumaahan tuo on ja värisevä dildo on ehdoton plus. Kuumaa on myös kun nainen syväkurkuttaa pitkää ja paksua kalua samalla, kun hänen pillua ja pyllyä nyrkkinaidaan ja venytetään samanaikaisesti. Saako tuo mielikuva sinut kostumaan?

    • Anonyymi

      Samaa mieltä, pylly vaatii vaan tosi paljon liukkaria mut kun mies nussii varovasti kakkoseen niin jännä juttu mut orgasmi on todellakin parempi kuin perinteisessä yhdynnässä.
      Sini 🌺

    • Hyvältä se tuntuu. Tyttöystävä houkutti mut ekaksi dildolla. En ole sanonut sille koskaan ei. Se tekee mitä haluaa. Poras mun eturauhasta. Tuntui kuin aivot ois räjähtäneet. Nyt meillä käy pari bi-miestä tyydyttämässä halujaan.
      Kysellään niiltä kummalla meistä on tiukempi peppu. Ne sanoo aina että pitää vertailla ennen kuin voi sanoa mitään.

    • Mukavaahan se on ja todellakin tykkään peppuun naimisesta. Meillä kun ei ole leluja, niin ei ole tullut tuota surusevaa kokeiltua vaimon pimpsaan, vain ihan omalla patukalla ja sormeillen. Nuolen molemmat paikat ensin yleensä märäksi ja rennoksi. Monesti sormetan liukarilla persettä ja nuolen pillua yhtäaikaa ennen kuin menen sisään, niin sitten molemmat paikat on auki ja panokunnossa. Ennen lopetettiin melkein aina peppuun, mutta nykyään kun ei ole väliä minne laukeaa, niin on laiskistunut ja pimpan puolelle tulee lauettua useammin. Kiimaisin asento itselle on nainen selällään jalat olkapäillä tyynyjä pepun alla tai pöydällä. Siinä näkee pillun samalla ja voi hyväillä sitä itse tai katsoa kun nainen hyväilee. Jos saa vaihdella vielä vuoron perään kumpaankin... aijai että tekee nannaa ja näyttää kauniilta.

    • Anonyymi

      Naiseni kertoo että pyllyorkut on paljon isompia ja saan siis paljon pyllyä

    • En edes ole uskaltanut naisiille tollasta ehdottaa. Voi kun löytyisi kokeilun haluinen nainen. Menis naisen ehdoilla. Haluan että nainen nauttii niin itsekkin vois nauttia.
      [email protected]

    • Anonyymi

      Perse on hyvää niin ihana ottaa upeen naisen persettä ja pujottaa sisään. Oma nainen antaa ja saa isoimmat orkut juuri perseen kautta. Nannaa tulossa taas tänään.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta

      Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä
      Ruoka ja juoma
      57
      1588
    2. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      123
      1334
    3. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      123
      1238
    4. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      140
      1054
    5. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      101
      897
    6. "Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut

      Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten
      Maailman menoa
      338
      839
    7. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      734
    8. Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:

      Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap
      Iisalmi
      54
      646
    9. Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen

      Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist
      Ikävä
      50
      643
    10. Lienee aika luopua siitä kaikesta

      mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j
      Ikävä
      64
      612
    Aihe