Ylen sivulla oli juttua tästä entisestä miss Rovaniemestä, joka tekee seksityötä.
Kolme vuotta sitten otetuissa kuvissa missi on viehättävä raikas nuori nainen. Mutta nyt toimittaja ei ollut enää kehdannut ottaa tarkkaa lähikuvaakaan. Mutta sen verran näki, että nainen oli kolmessa vuodessa mennyt huonoon suuntaan. Seksiammatti vie veronsa.
Mielestäni seksin ostaminen pitäisi kieltää. Kävin yhdellä sivustolla katsomassa. Siellä oli 1300 naista tarjolla. Aika moni oli varmasti ulkomaisia ihmiskaupan uhreja. Eikös Ruotsissa ole jo tuollainen ostokielto?
Tuskin monesta paikasta seisi kuittia. Tuskin maksavat mitään verojakaan. Korkeintaan nostavat sosiaalitukia.
Rovaniemen seksimissi
Anonyymi
1
209
Vastaukset
- Anonyymi
Sulle ei anneta edes rahasta reppana
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658