Ostin kuparipannun

Olen ylpeä omistaja pannu nimmareilla ja lätty televisioon, Akin alapää vitsit parhaita huutokaupassa. Ei edes nolota.
957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

👍😀😀😀

Äänestä

Eikös se vanha sanonta kuuluu ,että seura etsii kaltaisiaan ,tässä tapauksessa yksinkertaisia😁

Äänestä
  • Juu. Ja on se kumma että nää surkeet alapää vitsit naurattaa..

    Äänestä

Kuparipannu nimmareilla takan reunalla olis kyllä kova sana 💪

Äänestä
  • En huolisi, vaikka ilmaiseksi saisin! 😝

    Äänestä

Ostitko rähmäpullaa ja Markun makkarabaarista makkaraa?

Äänestä
  • 😄😄😄

    Äänestä

Minnuu naurattaa....

Äänestä

Onneksi olkoon! Ei kuitenkaan välttämättä hyvä sijoitus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen ylpeä omistaja pannu nimmareilla ja lätty televisioon, Akin alapää vitsit parhaita huutokaupassa. Ei edes nolota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu