Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mieheni runkkaa

Onko normaalia se kun mies runnkkaa jopa 3krt päivässä vaikka saa seksiä lähes joka päivä?
Olen itse reilusti nuorempi miestäni, mieheni on yli 50v mutta mikään ei tunnu riittävän. Alkaa mennä maku koko seksistä kun mielestäni vähempikin riittäisi.
Onko muilla miehillä moinen potenssi yleistä?
Nimimerkki rapu 34v.
55265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

naiselle
Kyllä se on normaalia mutta melko harvinaista. Taidat olla melkoisen seksikkään näköinen nainen kun mies on noin aktiivinen. Ole onnellinen kun sinulla on aktiivinen mies. Voisit runkata miestäsi jos et halua rakastella.

Äänestä
  • Kyllä tuo käteen tyydyttäminen avioliitossa on aika epänormaalia etten sanoisi sairasta. kyllä kauniin naisen pimppi täytyisi riittää normaaliin kanssa kaymiseen sänkyhommissa.

    Äänestä

  • Normaali kirjoitti:

    Kyllä tuo käteen tyydyttäminen avioliitossa on aika epänormaalia etten sanoisi sairasta. kyllä kauniin naisen pimppi täytyisi riittää normaaliin kanssa kaymiseen sänkyhommissa.

    Kyllä täytyy välillä vetää itse käteen vaikka olekin avioliitossa, ku akka ei anna eikä ole kiinnostunut runkkaamaan. Palleja alkaa pakottaa niin on tehtävä tyhjennys(sairasta?)Vai oisko parempi käydä vieraissa?

    Äänestä

Itse harrastan seksiä tyttöystäväni kanssa kerran tai pari päivässä mutta lisäksi masturboin n. 3-5 kertaa päivässä.

Noin siis normaalipäivinä. Toki joskus tarvitsee enemmän ja joskus riittää vähempikin.

Äänestä
  • Joka päivä pitää saada. Jos ei saa, niin pakko on runkata vaikka kuinka on avioliitossa. Joillakin tarve on vieläkin tiheämpi. Ei mitenkään epänormaalia. Hyvä runkku on usein parempi, kuin huono rakastelu. Rakastelu vaatii aikaa. Runkku ottaa muutaman minuutin. Usein runkkaamiseen saa vielä ainakin itselleni mielettömän tärkeää visuualista signaalia, mikä harvemmin onnistuu rakastellessa. Runkkaus pitää huolen siitä, että tosipaikan tullen kalu pystyy parempaan, eikä lopahada heti sisälle päästyään, joten ole vain tyytyväinen, jos mies runkkaa. Saat parempaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jatkuvasti kirjoitti:

Onko normaalia se kun mies runnkkaa jopa 3krt päivässä vaikka saa seksiä lähes joka päivä?
Olen itse reilusti nuorempi miestäni, mieheni on yli 50v mutta mikään ei tunnu riittävän. Alkaa mennä maku koko seksistä kun mielestäni vähempikin riittäisi.
Onko muilla miehillä moinen potenssi yleistä?
Nimimerkki rapu 34v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu