Sekä minä että mieheni olemme nyt kumpikin lyhyen ajan sisällä nähneet saman muutaman sekunnin kestävän unen pätkän juuri nukahtaessa. Olemme kumpikin vuorollamme nähneet vetävämme auton käsijarrun ylös. Mitä tämä voisi tarkoittaa?
Auton käsijarrun vetäminen ylös uni
2
146
Vastaukset
- Anonyymi
Oletteko katsoneet Top Gearia?
- Anonyymi
Voi olla että jokin kokemus yhdistää teitä jos näette saman unikuvan. Silti sen symbolinen merkitys on varmaankin eri sekä sinulla että miehelläsi johtuen yksilöllisistä eroistanne.
Mitä luulet käsijarrun ylös vetämisen symbolisoivan sinulle? Minkälaisia tuntemuksia ja sisäisiä visioita tuon unikuvan miettiminen sinussa herättää?
Missäpäin kehoa unikuva herättää tuntemuksia ja miten kuvailisit niitä?
Osaatko yhdistää sen johonkin lähiaikojen tapahtumaan? Monesti unet symbolisoivat eniten silloista elämäntilannetta kun ne on nähty. Entä liittyykö se johonkin kaukaisempaan kokemukseen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676