Fiat Stilo STILO 2,4 20V ABARTH

Näyttää rantautuneen Suomeenkin näitä 2.4 litraisia yksilöitä myytäväksi asti? --> nettiauto.com, ajoneuvo Id: 279431

http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=279431
62278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kyll se on ruma tuo 5-ovinen.

Äänestä
  • peilistä omaa naamaasi, jos uskallat.

    Äänestä

Joo, Abarth Stilo on hieno peli! Itse en tykkää tuon 5-ov "bussimallin" ulkonäöstä... Kolmiovinen sen olla pitää! Ei vaan, hienohan tuokin on ja vielä hienompaa on, että joku sellaisen tuonut. Mitäköhän mahtoi olla verot?
Delta on sen verran saamaton aina ollut, että kaikki mielenkiintoiset mallit jää tuontiohjelman ulkopuolelle, vaikka muissa pohjoismaissa niitä on myynnissä... Harmi!
Jos joskus olisi enemmän rahaa, niin tuollaisen 2.4:n, kolmiovisen ja manuaalilaatikolla olevan mallin vois tuoda. Eivät ole kuitenkaan kovin pahan hintaisia saksanmaalla.

Äänestä
  • Varmaankin siksi ei tuoda maahan, kun täällä on valtaosa tällaisia "harmi, jospa joskus olisi enemmän rahaa, niin voisi..."

    Äänestä

Ihan vanhan Polon näköinen. Ei voi nätiksi kehua.

Äänestä
  • Juu, Polo on ruma auto. Onneksi tämä vain vähän näyttää siltä idiootin silmään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utahuja kirjoitti:

Näyttää rantautuneen Suomeenkin näitä 2.4 litraisia yksilöitä myytäväksi asti? --> nettiauto.com, ajoneuvo Id: 279431

http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=279431

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu