Janne Ahosella on oikeus käydä vieraissa

Jos kotona ei saa niin silloin mennään vieraisiin. Niin yksinkertaista se on.
11372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Heittäisi sen lokin sieltä himasta kankaalle, mitä sitä enää elättää !!!

Äänestä
  • Oletko Jannen rakastajatar, koska noin kovaa kieltä käytät.Ei ole heillä avioehtoa,vaimo voi heittää äijän lopulisesti ulkoruokintaan.Vaimo pärjää , hän on sairaanhoitaja kyllä hänellä töitä riittää.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oletko Jannen rakastajatar, koska noin kovaa kieltä käytät.Ei ole heillä avioehtoa,vaimo voi heittää äijän lopulisesti ulkoruokintaan.Vaimo pärjää , hän on sairaanhoitaja kyllä hänellä töitä riittää.

    No ei voi heittää Jannea pihalle, vaikka ei olisi avioehtoa, mutta tyhmästä päästä saa Janne nyt kärsiä, sillä jos ero tulee ja kaikki menee jakoon, niin tottakai vaimo saa talosta oman osuuden, vaikka ei olisi tuonut talouteen centin centtiä. Menisi muija töihin, jos on koulutusta, mutta epäilen, että eipä ole Rva Ahosella mitään sairaanhoitajan tutkintoa.

    Äänestä

Luulin että Janne Ahonen on fiksu,onko noissa jutuissa perää?

1Äänestä
  • Kyllä on perää ja totisinta totta myös.

    Äänestä

  • Janne on fiksu kun ei suostu elämään puutteessa.

    1Äänestä

  • Kuule, kyllä " fiksutkin " miehet pettää !

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuule, kyllä " fiksutkin " miehet pettää !

    fiksu ei petä, fiksu lopettaa suhteen jos ei kotona maistu

    Äänestä

Mua säälittää nää puolisoaan pettävät ja loukkaavat ihmiset. Lopettais suhteen ja lähtis menee. Mikko Koivu on toinen tosimies, petti ammattilaisen kanssa ja yllätys perhe hajos.

Äänestä

Tiia on näyttävä nainen. Kyllä hän itselleen lohduttajan löytää. Heittää vaan ensin pettäjän pihalle.

Äänestä
  • Minä voin lohduttaa Tiiaa peiton alla.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos kotona ei saa niin silloin mennään vieraisiin. Niin yksinkertaista se on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu