Ihanaa saada palstan hylkiöt kimppuunsa sen takia. Olen oppinut jollain tapaa nauttimaan sanailusta näiden vaajaamielisten akkojen kanssa. Kyllä musta troIIi tänne vielä tulee sitten, jos rakkaus sammuu. Mutta se aika ei ole vielä.
Rakastanpas yhtä miestä
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Huvit ne on hulluillakin
Siksihän sinä täällä asut. Mene töihin äläkä kyttäile ventovieraita kateellisena täällä. Oletko muka työkyvytön? Millä tapaa? Fyysisesti vai korvien välissä?
Oletko ehtinyt kalenteria vilkaista? Tänään on sunnuntai. Harvat on pyhänä töissä.
Niitä vajaamielisiä on täällä tasan tarkkaan kaksi. Kun näitä selaa kuukausia, heidät oppii erottamaan toisistaan. Se toinen vaan esiintyy aina moneja. Haukkuu jonkun ja laittaa perään itseään tukevia kommentteja. Se on se lumpsukka joka kyselee lähinnä onko hänellä hyvä perse. Toinen on se mummo, sivistysanoja takova vähä-älyinen. Ne on vaan täällä aina niin muodostavat illuusion että heitä olis monta.
Olen huomannut saman. Ne ovat sinä ja aloittaja!
Luulet vaan.
No mistä sulla kiikastaa? Kun näitä vähä-älysii täällä kuukausikaupalla päivystät. Miten muuten tietäisit, et ne on aina täällä.
Rakastan yhtä periksiantamatonta, lujaa naista pohjoisen. Mies sivusta.
Joo, tykätäänhän nyt vielä ainaki jonkuaikaa. Kakofonia tehostaa usein kokonaisvaikutusta.