Vanhasen imago pahempi kuin

kyllä keskusta saa unohtaa presidenttikilvan tässäkohtaa.
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

yleensä tällaista touhua ei ennen vaaleja ole nähty, vanhasen kuviot ihan hujanhajan

Äänestä

Fakta on, että katkeroitunut ja petetty/pettänyt nanen on tsunami. Ei sille mitään mahda, saa suitseja päähän. Tämäkin on asia, joka pitäisi huomioida. Kai suomalaisillakin on asioista kokemuksia, vaikka media tuntuu olevan kokemattomien nuorukaisten temmellyskenttä. Ei avioero ole Euroopassa aivan mahdottoman harvinainen juttu. Ei niistä kannata aivan loputtomasti Vanhastakaan syyttä. Antaa pitää kaikissa tilanteissa keskittyä töihinsä. Akkajutut eivät tosimiestä hetkauta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Clintonilla kirjoitti:

kyllä keskusta saa unohtaa presidenttikilvan tässäkohtaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu