Voihan E, asiakas ikävöi

Sun kanssa on aina niin mukavaa ja niin luontevaa jutella. Toivottavasti se yks juttu ilahdutti minkä annoin kun olit töissä. Oisitpa vapaa niin pyytäisin kahville ja halaisin. Noh, onneksi sentään voin käydä juttelemassa tyhmiä ja haaveilemassa siellä, missä aina törmäämme.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi voi, kuka se siellä mun ukkoa ikävöi....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sun kanssa on aina niin mukavaa ja niin luontevaa jutella. Toivottavasti se yks juttu ilahdutti minkä annoin kun olit töissä. Oisitpa vapaa niin pyytäisin kahville ja halaisin. Noh, onneksi sentään voin käydä juttelemassa tyhmiä ja haaveilemassa siellä, missä aina törmäämme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu