Vanhanen ja Lepomäki oli puhumassa taloudesta ja elvytyksestä A-studiossa.
Kyllä Vanhanen oli oppipoika Lepomäen rinnalla, sääli että Suomessa ei valtiovarainministeriksi valita pätevää vaan puokuekirjan mukaan.
Kyllä Vanhanen oli oppipoika Lepomäen rinnalla, sääli että Suomessa ei valtiovarainministeriksi valita pätevää vaan puokuekirjan mukaan.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Koko Vanhasen ura politiikassa on perustunut jäsenkirjaan.. sattuma pääministeriys mukaanlukien.
Tervo määritteli aikoinaan, että Vanhanen on ajautunut tehtävästä toiseen ja ilman mitään kykyä niihin tehtäviin.
Tervo on juoppo ja huono kirjailija joka ei koskaan olisi saanut yhtään kirjaa myytyä ilman Ylen ohjelmaa.
Vanhanen oli loistava A-studiossa kun sai kerrankin puhua järkevien ihmisten kanssa eikä tarvinnut persujen kanssa eduskunnassa keskustella.
Vanhanen oli ruma ja tyhmä, Lepomäestä saisi milfin sen lopetettua maidon ja muun kepun tukijussien tuottaman kusen litkimisen.