Hei. Minulla on todettu alkava veijous, Yimielinen huuhaahan uskominen alkaa tuppaamaan päälle. Miten te muut olette selvinneet?
Vastaukset 7
- Anonyymi
Sun omatekele tiaknoosi on väärä. Mene ihan oikeen kallonkutistajan pehmeään tuoliin puhumaan pehomosia.
Ehkä voileipä silloin tällöin auttaisi? Tieteellisiä julkaisuja voisi myös lukea. Niistä kyllä selviää kuka puhuu lööperiä. Tai sitten voisi lukea diabeetikoiden ravitsemussuosituksia maailmalta. Noilla voi ainakin varmistua siitä, että diabeetikoille suositellaan samaa ruokaa kaikkialla ja laihduttaminen on tärkein hoitokeino.
- Anonyymi
Parhaiten on tehonnut veijoviestien lukematta jättäminen.
Suurin osahan on palstan sääntöjen vastaisia eli niistä voi tehdä myös poistopyynnön. Tuon takiahan Veijo postailee paljon viikonloppuisin kun moderaattorit eivät ole paikalla.
Facebookissakin on pari suomenkielistä keskusteluryhmää diabeetikoille. Kannattaa liittyä jos haluaa keskustella diabeteksestä ei karppauksen ihmeellisestä vaikutuksesta diabetekseen.
- Anonyymi
Nyt äkkiä kehittämän esiveijousrokote. Kaikille suomalaisille pakollinen. Voisi sitä ruotsiinkin myydä hyvällä voitolla.
- Anonyymi
Miten alkava esiveijous todetaan? Onko siihen mitään testiä?
- Anonyymi
Pelkään kauheasti, että minulla on esiveijous. Auttakaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3541302Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.4061165- 102915
- 82837
- 78822
- 82756
- 51734
- 104725
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39690- 37686