Kulkukeskuksen ylivuoto

Vuotaa melkoisesti
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin tekee. Tällä viikolla tasan yksi tarjous. Tarjottiin asiakasta sähköpyörätuolin kanssa farkulle. Varmaan tulee vittuilut kun kieltäydyin :)

Äänestä

Suosikit ja osakkaat ajavat parhaat ajot. Kartelli jyrää.

Äänestä
  • Olin viisas ja ostin viime keväänä kolme kulkukeskuksen osaketta. Kannatti. Nyt ovat nousseet kovasti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Olin viisas ja ostin viime keväänä kolme kulkukeskuksen osaketta. Kannatti. Nyt ovat nousseet kovasti.

    Hienosti toimittu. Minäkin ostin Länsi-Uudenmaan kuntien osakkeita, eniten Espoon osakkeita.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vuotaa melkoisesti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu