TÄYSIN ILMAISTA LOUHINTAA, KERRON TARKEMMIN

LOUH LOUH LOUH

Louhi nyt ONECOINia kännykälläsi. Se on täysin ilmaista. Louhiminen lataa kännykkäsi automaattisesti. Sivuvaikutuksena se muuttaa aivosolusi terveelliseksi TATTARIPUUROKSI jonka voit nauttia aamiaiseksi.

Eläköön koulutetut LOUHIAT

LOUH LOUH LOUH

4

166

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei tuo ole mitään. Maksa nyt 1000€ niin saat koulutuspaketin ja kynän ja kumin jolla voit louhia ruutupaperilla intialaisen matemaatikon kaavalla. Supernopea kynä antaa jälkeä jo hyvin kevyellä kosketuksella. Pyyhekumi taas pyyhkäisee hetkessä pois väärin menneen laskelman. Tartu nyt tähän erikoistarjoukseen, nopeat tilaajat palkitaan erikoistyökalulla, laskutikulla

    • Anonyymi

      Maksa 2000€ niin saat lisäkoulutusta ja erikoisrasvat joita käyttämällä kynä luistaa ruutupaperilla paremmin ja antaa lisäpotkua louhintaan. LOUH LOUH LOUH

    • Anonyymi

      Ei muuta kuin paperit vetämään Kiinan louhijainstituuttiin.

    • Anonyymi

      Lähetän sinulle 1π! Pi on uusi Stanfordin tohtorien kehittämä digitaalinen valuutta, mukana on yli 10 miljoonaa jäsentä maailmanlaajuisesti. Saadaksesi Pi:si, käytä tätä kutsulinkkiä https://minepi.com/MikkoS21 ja käyttäjänimeäni (MikkoS21) kutsukoodinasi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      70
      4505
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3759
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      127
      3426
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      35
      1958
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1209
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      94
      979
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      922
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      905
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      827
    Aihe