Tää loppu nyt

Kohtelen sua kun en tuntiskaan. En jaksa.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sisimmässäsi kuitenkin tunnet ja tiedät syyn kaikelle.

Äänestä

MonaLisa

Äänestä
  • Lottalove

    Äänestä

Ethän sä tunnekaan mutta me tutustutaan.

Äänestä

Ikäeroa?

Äänestä

Jaksat sä, nukut yön yli ja lepäät hetken.

Äänestä

Jos se loppuisi niin et kohtelisi enää niinkuin et tunne..

Äänestä

Voidaan toki aloittaa puhtaalta pöydältä, näitä ei tarvitse ottaa lukuun. Houreita pimeältä puolelta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kohtelen sua kun en tuntiskaan. En jaksa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu