Koronan alkulähde on saatu selville!

Maailman terveysjärjestö WHO kertoo että koronviruksen alkulähde on saatu jäljitettyä. Kaikki viittaa siihen että se olisi alkanut Porin lähellä sijaisevassa lampolassa kun tilan vanha isäntä ja nuori renkipoika sekstasivat pässin kanssa.
1088
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Auttoko sinua tunnustaminen, anonyyminä.

Äänestä

Olis kannattanut käyttää kortonkia.

Me persut pyrimme käyttämään aina kortonkia käydessämme eläimillä.

Äänestä
  • Vallan mahtavaa! Olin jo luopumassa tyystin uskon persujen ihmisyyteen.

    Äänestä

  • Mää suosin lestadiolaismenetelmää..kortsu aina päällä..paitti kustessa ja naidessa.

    Äänestä

  • Hienoa, että persuissa valistetaan oikeaan käytäntöön seksiasioissa.

    Suomalaisten pitää ottaa oppia ja valistaa poikia, että käydessään tytöillä kannattaa käyttää kortonkia ellei harjoita pelkästään suuseksiaä.

    Äänestä

Minä uskon aloitukseen. Nimittäin WHOn raportit ovat juurikin tuota tasoa, ja yhtä uskottavia. Mutta poikien tarot-kortit on tainneet seota keskenään, porissa lampolassa on siinnyt vain kannabis. Korona on lähtenyt Leppäkorvesta .......tieltä. WHO lähti jäljittämään kiinan vihjettä elukkatorilla myytävistä lepakoista, ja löysi lepakon Leppäkorvesta. Se levittää tautia yhä mutta on eristetty ja tieto on levitetty. Nyt kaikki koronaalit piippaa sitä.

Äänestä
  • Tekeekö se persuista eläimeensekaantujia kun he porukalla bolsuakkoja köyrivät?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tekeekö se persuista eläimeensekaantujia kun he porukalla bolsuakkoja köyrivät?

    Pitäisi heikollakin järjenjuoksulla ymmätiävän, että persuista tekee eläimiinsekaantujia se, että he sekaantuvat eläimiin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pitäisi heikollakin järjenjuoksulla ymmätiävän, että persuista tekee eläimiinsekaantujia se, että he sekaantuvat eläimiin.

    Onko joku persu sekaantunut äitiisi tai sisareesi?

    Äänestä

isännän nimi oli karsta liero , renkiboy on vokista lainassa ja aki niminen tunnettu kommunistilammas oli saavana osapuolena

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Maailman terveysjärjestö WHO kertoo että koronviruksen alkulähde on saatu jäljitettyä. Kaikki viittaa siihen että se olisi alkanut Porin lähellä sijaisevassa lampolassa kun tilan vanha isäntä ja nuori renkipoika sekstasivat pässin kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu