Se asia tekee minut rauhattomaksi ja saa mielikuvituksen villiintymään. Nainen, olet syy mun valvomisiin ja kyyneliin. Sanottakoon, että ulkoiset avutkin saavat minut ylikierroksille, mutta tämä räjäyttää pankin ja pääni. Kuvittelen itseni sun kanssa tilanteisiin ja ympäristöön, joka saa minut hulluksi. Sekoilen ja unohtelen ja ehkä uunoilenkin vielä. Olen siellä virtuaalitodellisuudessa lähes koko ajan. Voisiko unelmani toteutua?
Yksi asia tekee susta mulle täysosuman
Anonyymi
76<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 76
Vanhimmat
Oonko yhtä avoin seksissä vai mikä
räjäyttää pankin?
Ei ole seksistä kyse.
Unelmat ja haaveet saa huomaamaan mitä tarvitsee ja mihin haluaa tähdätä. Unelmat ja haaveet tekee Sitten ei kuin tarvitse tehdä unelmista totta ja toimia sen vaatimalla tavalla. 😉
Muistan jonkun sanoneen, että matka on tärkeämpi kuin lopputulos. Tosin kun tähtää unelmaansa ja tekee sen eteen voitavansa, usein pääsee myös nauttimaan tuloksia.
Allekirjoitan tämän täysin! T. Nainen sivusta
Samaa mieltä. Juuri tuo matka siihen unelmaan. Yhteiseen unelmaan.
Jos olisit Hän... mitäs jos tehtäisiin se yhdessä? Se yhteinen unelma, yhden matkan päätepiste ja toisen tärkeämmän alku. 💗 Voidaan tehdä se toinen se siinä ohessa, sekin olisi yhden unelman täyttymys. 😉 t. SeNainen
Samoin täältä kulmilta nainen komppaa äskestä.
Se nainen? Vähän lisää tartteis, vaikka erästä sitä ja samaa täältä etsin..
Se just. ;-) Olen kyllä itseni monesti antanut tunnistaa täällä kirjoituksillani ajan saatossa, mutta vain asioilla, jotka liittyy meidän keskinäisiin sanoihin. Minulla ei hänen halunsa suhteen ole irl kovinkaan paljon toivoa jäljellä. Sitä haluan hänet enemmän kuin mitään muuta. En vain saa. Tai siltä se on 2019 kesästä jo näyttänyt.
Kentäs naista itse etsit? Tai kuka olet itse?
Sellaista naista samalta kesältä.. Miten haluat hänet tavata?
Mihin ympäristöön?
Ajatukset, unelmat, tunteet...
Mitä näistä voisi jättää?
Enkä haluu enää yhtään osumaa
Silti odotan sua, kuinka osuvaa...
https://youtu.be/HegITChS_2o
Yhtä vaille? Rakas oot vain mun. Ei kukaan muu.
Sanoisin hänelle.
Mun nainen on jollain tavalla saman tyylinen kuin tämä BEHM, mutta kauniimpi. Myös kauniimpi ääni, vaikka en tiedä hänen laulavan.
Kuten? Ympäristö siis?
Kai ymmärrät että aitoriitta luulee olevansa nyt sinun täydellinen mätsi?
Hän jo ikävä puolella haaveilee miten suloinen sointu sulla ja sillä
Soi!
Suuret tunteet ajaa sopusointuiseen rakkauteen mikä sovussa elämää ja huikeaa seksiä
Tosielämässä: hirveetä tappelua ja aitoriittahan vihaa seksistä kirjoittelua jo täälläkin ja on tosikko tappelija joka suuttuu kaikesta. Eli hyvin riitainen arki hänelle tulisi
Kerrotko vai pitääkö kaikkien 30 palstanaisen erikseen arvuutella?
Arvuuttelu on paljon kivempaa, kun kaikki haluis tän alotuksen omia!
Mutta mäpä en jaksa arvuutella, joten lähden suihkun. Hauskaa arvuutteluiltaa vaan kaikille.
Mitä mun pitää kertoa?
Että mikä on tämä ympäristö mistä kirjoitat?
Että rakastat, ja ketä?
Minulla on aivan samat tunteet. On vain yksi nainen. Haluan matkata unelmaanme kohden yhdessä.
Sama täällä, nainen sekaisin naisesta.
Täällä kolmas jolla on täysin samat tunteet.
Kelpaa. :) Kun on kaksi naista mun kanssa...
Sori, olen tylsimys.. Minä en halua kuin yhden ainoan naisen. elämänrakkauteni.
Millainen unelmasi on? Ja miten siihen pääsisit?
Mikä asia tekee naisesta täysosuman?
Hän osuu sillä arkaan kohtaan minussa. Se saa minut pois tolaltani. Yhteinen sydämen asia.
Millainen sydämen asia?
Mä taas ajattelen niin että ikäväni kohde voi ottaa ton Ei-mian kun tykkää sen kans lirkutella.
Mulle ei viitsi ees viestiä laittaa ja sille juttelee pitkät pätkät täällä rakkaudesta. Pitäköön siis tunkkinsa
Ai minäkö? Kaikkien kanssa pitää puhua päivät pitkät, että edes joskus osuisi oikealle... Tunnisteita/lupa-asioita peliin niin varmasti pistän heti viestiä just sulle!
Mistä voi tietää että et vain kalastele tietoja meiltä hupakoilta voidaksesi tehtailla näitä aloituksia. Ihan kiva aloitus kyllä, terveisiä sinne virtuaalitodellisuuteen.
Rakastat kalastella huomiota.?
Huomio on kivaa, mutta ei keneltä tahansa. Häneltä huomiota, kiitos kelpaa.
eestaas- ilmiötä ei kannata digata
Mikä asia ja ympäristö mies?
Olemme olleet siellä yhdessä. Mutta se on laajempi asia vielä.
Voisitteko lopettaa jauhamisen jostain Riitasta. eiMiasta, Juhasta, Elinasta yms?
Ei ne voi kun ne haluaa liata kauniit aloitukset.
Sitä suuremmalla syyllä sitä pitää valistaa miten ollaan hyvä pettäjä joka varustautunu jottei jää kiinni.
Kun se on sen haave. Siis olla se pettäjä ja työpaikan kahvipöydällä hoitaa petoshaave maaliin.
Tottakai se on sen petollisen eukon haave
Akka on miettinyt hyvät valheet valmiiksi
Nyt se näkee täältä pari käytännön vinkkiä
Kahvipöytä kutsuu
Se kahvipöytäkin pitää desinfioida kun siinäkin on sit hikee spermaa ja kiimalimaa. Muut työyhteisöstä syö siinä. Saa pian koronan siitä
Pitäiskö niiden olla huolissaan että tulee korona jonka tartuttaa muihin?
Tuskin se seonnut akkaa enää tossa mielentilassaan välittää mitä tulee
Paitsi jos siitä voi jäädä kiinni
Niin paljon haluaa panna sen ukon kanssa
Ei järkee päässä
Siltä akalta voi saada huuliherpeksen joskus ei usein joten varokaa
Ei tiettääkseni muuta
Mitäs väliä vaikka työyhteisö tietää
Näkevät mitä k*päitä
Virtuaalitodellisuudessa, astraalitasollako?
Irl, eli oikeassa elämässä, oikeassa paikassa.
Onko sulla skitro frenia vai mitä ihmettä nämä juttusi? eikö sinua hävetä yhtään jälkeenpäin itseäsi, kun kohtaus on ohi? koita hankkia jotain apua itsellesi. Sivusta.
Kyseessä on tuikituntemattomista naisista satuileva katkeruutta ja perusteetonta mustasukkaisuutta sai rastava mies, jonka hengentuotoksia yritetään maalittaa naisten nimiin.
Mikä asia? Tunnetteko hyvin?
Samoin ajattelen miehestä. Samoja kiinnostuksen kohteita. Hän saa minut kuumaksi. Villejä unelmia yhteisestä tulevaisuudesta, täynnä herkkyyttä, nautintoa ja rakkautta. Rakas.
Lähtisitkö kanssani samaa polkua? Jakaisimme kaiken, sekä ylämäet että myötäiset, sekä auringonpaisteen että pilviset säät.
Lähdin jo.
Suoraan nettiin, suoli24n?
Mutta kun minähän oon niin pieni etten edes synnytä😈😩
Tapasin alkuvuodesta erään miehen ja toivoisin niin hänen ajattelevan minusta noin! Ja yhteiset polut haaveissa, menopeli voi vaihdella...
Maaliskuu on alkuvuotta.
No, sä olet kyllä jo ihan väsytystaktiikalla kesyttäny mut, en jaksa edes hermoilla enää yhtään. Ja on mullaki tunne, että sovitaan hyvin yhteen. Tää kannattaa nyt varmaan kattoo loppuun asti, tuli mitä tuli.
Samaa ajattelen minäkin..
Hyvä, että taktiikka on vihdoin alkanut purra. Kaikki on kyllä sen arvoista.
Ei varmaan, vaan takuuvarmasti.
No mikä se unelma on? Kuka tuohon voi vastata jos et tarkenna?
Tyhjiä sanoja ja leperryksiä
Enemmän kuin lottovoitto eli eurozäkpot?
Onnistuit persoonattomuudessa. Heilu siis ennen osumaa, ethän ole kummempi tuhansista ja niitä on miljoonia. Golgata kestää😓sattuu ,mutta kestää😂
Minua valvottaa älykkyytesi ja se jokin nonverbaalinen viestintä jota olen ojmeyellyt päivästä 1 asti. Matkaa taitetaan, mutta päämärää kohti se matka on parasta jos rakastat.. Matka on ollut mielenkiintoinen ja sitä se on jatkossakin mutta läsnäoloasi kaipaan😰
Läsnäoloa kaipaan minäkin, sinun sellaista. Kyltymättömästi.
Milloin tulee se aika, kun sanot sen ääneen. Itken koska kaipaan sinua, muutos on hyväksi uskon.
Samoin, iholle haluan mitä pikimmin.
En usko, että nainen on sen kummempi kuin muutkaan naiset.
Tämä ei ole uskon asia.
Emmäkää. Naisia on historiassakin ilman tunnetta ja eri maailma kun tunteet valtaa miähen.
Jos olet mun rakas niin tule heti tänne.
Jos et ole mun rakas niin tuo se mies tänne jollain tapaa.
Kiitos.
Jospa puhuttaisiin eka.
Tietty aina.
-sivusta
No mä vaan haluisin istua sen takana ja halata sitä oikein lujasti.
Ai niin kuin pulkkakyydissä ;)