Aurinkoisen sunnuntaipäivän ratoksi muistelua, jos jo tänä kesänä uudelleen. Olimme vaimon kanssa kesällä 2019 Adrianmeren rannikkokohteessa. Hotellissamme oli yksityisranta, ja vaimo alkusuostuttelun jälkeen oli koko viikon rannalla yläosattomissa. Rinnat paljaina sekä auringossa että vedessä, vain rantabaariin kietaisi tuubitopin päälle. Tarjoilija Mirko kyllä kantoi drinkkejä myös suoraan aurinkotuoleille, jolloin hän pääsi ihailemaan vaimoni b-kupin rintoja lähietäisyydeltä. Viimeisenä iltana hotellin ravintolassa Mirko yltyi kevyeen flirttiin vaimon kanssa, kehui kaunista rusketusta ja kuinka antava mekko näytti, että myös rinnat olivat saaneet auringon huomion. On se vain ihanaa, että poissa kotoa pääsee esittelemään vaimon kurveja ventovieraille ja hänen sisäinen pieni eksibitionisti valloilleen ;) Oli nimittäin ensimmäisen päivän jälkeen itsestäänselvyys, että bikinin yläosa saikin jäädä hotellihuoneeseen. Kiusallani sitä aina kuitenkin rannalle lähtiessä tiedustelin ja hankin kivikovan erektion, kun vaimo vastasi, ettei yläosaa tänäänkään tarvitse ;)
Vastaukset 4
- Anonyymi
Kroatia on mielestäni "nakuikun" ykkösvaltio. Lähes kaikilla uimarannoilla on ainakin osa alueesta varattu nudisteille. On paljon myös pelkästään alastomille tarkoitettuja rantoja. Kolme matkaa olemme vaimoni kanssa tehneet sinne ja lisää on tulossa koronan helpotettua.
- Anonyymi
Olemme käyneet kroatiassa muutaman kerran,podgorassa beach plisivac on sellainen että heti kun menee alas,siinä on nakuilijat. Mulle siinä kova seisokki,seuraavan kerran kun mentiin pyysin rouvaa runkkaamaan että helpottaa. Siihen oliivipuun runkoa vasten jalat ylöspäin ja rouva runkkaamaan niin että lasti tulee omaan suuhun ja kasvoille.Tilanne sai huomiota vaikkei ollut tarkoitus,pari kaveria siihen myös tarjoamaan puolikovia rouvan hoitoon,vinkkasin että siitä vaan anna kavereille käsihoitoa.Italian dyyneillä on rouva myös saanut runkata ihailijoiden liemet tisseilleen,onhan se välistä kiihottavaa.
- Anonyymi
Niin meilläkin vaimo ja tytär 16v ovat aina rannalla yläosattomissa. Vaimoni sanoi tyttärelle me, että ujot ne tissejään peittelee.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202502Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401732Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6781137- 1081032
- 71982
- 98946
- 48895
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk86809- 94776
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik33756