Kimppa on kivaa ja nautittavaa!

Kimpan lähtökohta on parisuhteen avoimmuus. Ellei parisuhde ole kunnossa niin se ei tule kimpalla kuntoon. Kimpan viehätys on siinä että se on rajojen ylittämistä totunnaisesta. Luottamus on tiett lähtökohta kaikkien kesken, Meidän kimppa muodostuu yhdestä vieraasta miehestä. Ei estettä että olisi 2 miestä mutta pitäisi ehkä olla kokeneet kaverukset. Nautimme vaimon kanssa hyvästä mies seurasta ja meillä ei ole rajoituksia itse toiminnan suhteen. Meillä oli n 6,5V sama kaveri vakkarina. Hänen elämän tilanne muuttui ja lopetimme tapaamiset. Kaikella kunnioituksella pitää hyväksyä myös tällainen, saimme nauttia useita vuosia. Nautinto oli suurta ja yllätyksellistä. Oli kiva saada vmon lähettämä video kun olin matkalla. Samoin vierailut luonamme. Olen harrastanut jo nuorena kimppaa tai ryhmää, saatoi olla 3M ja 2N tai 4M ja 2N vuorottelimme ja ei ollut mitään ongelmaa. Sitten alkoi ns seurustelu ja hommat unohtui 20V. Yhtä äkkiä nousi ajatuksiin asia ja kerroin vaimolle. Hän suostui kokeilemaan ja naps. Hän pitää tästä kuten minäkin. Etsimme vakio miestä nyt seuraksemme. Ehdottomasti kannattaa kokeilla kimppaa. Onko muilla vastaavaa tai myös negatiivista kokemusta?

16

1947

    Vastaukset 16

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pääasiassa positiivisia kokemuksia. Pari huonoa tai paremminkin mitäänsanomatonta. Kemiat eivät vain pelanneet, kun olivar turhan machoja.
      Hyvät olivat läsnäolevia ja huomioivat hyvin vaimon. Eikä pelkkää panemista.

      • Juuri samoin meillä. Kerran oli kaksi vierasta ja tämä kolmas mies oli esittämässä machoa ja meni pilalle koko tunnelma. Siksi päädyimme että yksi vieras paras ellei löyty harmonista kaveri pari. Samanlainen kokemus!


    • Anonyymi

      Monenlaisia pettymyksiä aluksi. Helposti nämä vieraat ovat sortuneet ottamaan liikaa rohkaisua ja sit homma on pilalla.
      Sitten ihan lähituttavaporukasta löytyi pariskunta ja heidän kauttaan pari mukavaa miestä. Viikonloppuja ja iltoja on sen jälkeen vietetty yhdessä ja nautittu erilaisin koostumuksin. Vaimo on tykännyt erityisesti saadessaan nauttia useamman miehen huomiosta ja myös kaluista. Hän syttyy vähän hitaammin, mutta esim. kolmen miehen kanssa ovat orgasmit takuuvarmoja.

      • Hyvä juttu, rento meininki, hurmiolliset keimit!


    • Anonyymi

      On se mahtavaa. Pitkän kinuamisen jälkeen suostuin kerran kokeilemaan ja jäin koukkuun. Löydettiin yksi puolituttu kaveri, joka on käynyt noin kerran kuukaudessa jo reilut pari vuotta. Innolla odotan aina vierailua ja yhdessä mieheni kanssa valmistelemme aina minut sheivauksineen kaikkineen hienoksi. Saan sitten illan/yön tai viikonlopun aikana niin paljon seksiä, että tunnen olevani todella naitu nainen. Toivottavasti tämä jatkuu vielä pitkään. Seksielämämme sai muutenkin niin paljon lisävirtaa, etten puutteessa elä vierailujen väliaikoinakaan. Ja miehetkin tulevat hyvin toimeen keskenään. Kävivät viime kesänä kaljallakin keskenään ja olivat suunnitelleet kaikenlaista pääni menoksi.

      • Juuri näin, hyvin toimii teillä kuvio. Tosi energistä on kimppa ja nautittavaa!


      • Anonyymi

        Niinkö sulle kävi. Ihanko itse tuon tajusit. Ei huono.


    • Anonyymi

      Nythän korona rajoitus rajoittaa myös ryhmäseksin ryhmän kokoa kun on ryhmän koko määrätty ja 40€ uhalla rajoitettu ryhmä koko max 3henkeä vai onko se vain 2henkeä?

    • Anonyymi

      Kieltämättä ihanalta tuntuu ryhmäseksiä . Harrastamme siitä jo monta vuotta ......Minulla on mahtava aviomies , ja rakastamme toisiamme.

      • Olen samaa mietä, nyt kin odotamme sauna kaveria!


    • Anonyymi

      Meillä meni samoin vaimoni kanssa ja vaki mies on ollut meillä useita öitä kuukaudessa ja vaimoa on tyydytetty yhdessä ja erikseen.
      Olen tämän miehen kanssa kaveri jo pienestä lapsesta asti.
      Olemme sopineet ettei meillä ole mitään rajoja keskenämme.
      Kaveri saa käydä panemassa vaimoani vaikka en olisi itse paikalla.
      Useimmiten olemme kuitenkin kolmistaan ja nautitaan kimpasta.

      • Siistii, näin se pitää ollakkin. Soitin juuri rakastajalle ja sovimme että tulee meille nauttimaan vmon suloista!


    • Anonyymi

      Kimppa kiinnostaisi. Mies 50 Kuopio

    • Anonyymi

      Kolmansia harrastamme mut halusimme ottaa kantaa, näihin " masku miehiin".
      Tosihan on ettei nää pullistelijat sovi kolmanneksi, yksi kokemus meille riitti reenarista. Erittäin epävarma itsestään, toi esille hauistaan miten reenattu. Itse olen 197 120kg kaveri näytti hiirulaiselta, pastmat meni mönkään heti tavatessa. Paras normi noin 50v mieluiten varattu jolla mahaakin, silloin keskittyy vaimoon ja osaa keskustella molempien kanssa. Tyydyttää vaimon ja itsensä kuten sovittu. Pari 45

    • Anonyymi

      Jonkin verran seurasimme täällä näitä keskusteluja ,ja juttelimme vaimon kans.
      Olin kolmekymppiset viettänyt ,ja mietimme että jos katsomme ja odotamme tilannetta,ei väkisin haeta . Halusin nähdä vieraan miehen ihan livenä.
      Kapakassa tanssi reissusta se löytyi sitten.
      Itse asiassaan mukaan lähti kaksi nuorta miestä.
      Ja olihan mielenkiintoista,meni peppu neitsyyskin siinä samalla.
      Se nuorten miesten innokkuus oli jännää seurata,kun toinen sai lastit sisään toinen jatkoi .
      Eipä siinä ehtinyt paljoa hengähtää.

    • Anonyymi

      Tässä kans vaimon kans juteltiin että suostuisko kokeilemaa toista miestä. Olis halukas jos mies olisi ihan normaali eikä mikään rietastelia. Penis sais olla normi tai vähän kookkaampi ja siisti terve mies. Kiva ja seurallinen ei mikään rehvastelia. Ulkonäkökin kuulemma pitäis olla hyvä. Aika vaikea löytää mahollinen 3 pyörä. Vaimon ehdoilla edettäis ja pidettäis hauskaa juttelun ja seksin merkeissä. Olis mukavan kiihottavaa katsella vierestä ja osallistua vaimon nautinnon saamiseksi. Olemme ensikertalaisia m55 n47. Mahollinen mies noin vaimon ikäinen tai 40 siihen väliin.

    Ketjusta on poistettu 70 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että

      Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.
      Ikävä
      97
      1669
    2. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      47
      1093
    3. Liikenneonnettumuus

      Linkkari ja ruotsibiili törmäsivät linkku oli redun opetusajossa
      Ylitornio
      16
      958
    4. Mieti oikeasti

      Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.
      Ikävä
      40
      868
    5. Pahin tapa satuttaa toista

      On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.
      Ikävä
      85
      796
    6. Taas henkirikos

      Kuka lienee nyt asialla.
      Ilomantsi
      16
      765
    7. kene ajoi "kolarin"?

      "Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl
      Savonlinna
      19
      761
    8. Taasko sä vedit

      Suojamoodin päälle? Miehelle
      Ikävä
      93
      756
    9. Tiedoksi yhdelle naiselle

      että mies lähestyy kaikin tavoin jos on kiinnostunut! 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      46
      748
    10. Minulla on joskus ikävä sinua ja ajattelen sinua joskus.. edelleen

      Olin joskus niin rakastunut sinuun. Olin onnellinen, että kohdattiin ja kun vain tiesin sinun olevan olemassa. Täytit aj
      Ikävä
      27
      727
    11. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      63
      705
    12. 68
      702
    13. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      47
      684
    14. Alkaa jotenkin nyt kuvio hahmottuu täällä

      Sellainen vaikutelma tästä alkaa tulla, että täällä on joku pieni porukka, joka tuntee toisensa tai ainakin pelaa samaan
      Ikävä
      97
      661
    15. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      56
      605
    16. Minä kyllä odotan nainen

      että sinun kanssa voisin jutella asioista ihan oikeasti.
      Ikävä
      47
      604
    17. Jos kaivattusi on

      Varattu niin miksi et antaisi asian olla hänen suhteen. Miksi ylipäätään vielä jatkat?
      Ikävä
      47
      596
    18. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      131
      585
    19. Suloinen ja herkkä

      Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.
      Rakkaus ja rakastaminen
      31
      565
    20. Oliko virhe palkata näykkelis johtoon?

      Kunnan asiat sekaisin eikä mikään homma toimi. Ilmeisesti samaa sekoilua muillekin suunnille. Johtaja asuu itse muualla
      Lappajärvi
      152
      556
    Aihe