on vihainen? 😸💗
Miksi mun kisu
39
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole saanut kermaa!
- Anonyymi
Mie haluvan kissanminttiva ny heti ! Mauuu 💙
- Anonyymi
Mies voisi ostaa synttärilahjaksi mulle kissan, jos on allerginen niin sitten fretin. Ehkä me sitten opittaisi sen elukan kautta vaikka olemaan toisiamme lähempänä.
- Anonyymi
Huoltomies kävi kun olit poissa.
- Anonyymi
Kissanhiekan vaihtamassa?
- Anonyymi
Se on laitonta mennä muiden kämppiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on laitonta mennä muiden kämppiin.
Näin on, ja putken osoittaminen, avaimien lainaaminen tahi tekaistun syyn keksiminen on h*oraamista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näin on, ja putken osoittaminen, avaimien lainaaminen tahi tekaistun syyn keksiminen on h*oraamista.
ältee
- Anonyymi
Vastasin, että koska et ole rakastellut minua!
- Anonyymi
Kiukkuisena ei ole kiva olla, joten voisitkos . . . ?
- Anonyymi
Kukapa kissan mielenliikkeistä selvän ottaa.
- Anonyymi
Vie se lääkäriin
- Anonyymi
Jos kissa on kipeä, sen käytös voi muuttua aggressiiviseksi. Jos fyysistä vikaa ei ole, voi syynä olla mielialahäiriö. Silloin kissalle voidaan määrätä Seronilia.
- Anonyymi
Puutteessa ja en pääse harrastaa irtosuhteita nii on välillä pinna kireällä
- Anonyymi
Korona-aika joillekin rankkaa aikaa. Minulle siitä ei ole mitään haittaa.
- Anonyymi
Ja nyt kisu on vielä vihaisempi kun olin ajattelematon ja ilmaisin itseni ihan väärin! 😿😿Ajattelen kisua ihan kokoajan!!
- Anonyymi
Hui mene äkkiä karkuun. Kissa kun on vihainen sille ei aina ihminenkään pärjää...
- Anonyymi
Mutta hän onkin ihmiskisu, kuuma nainen meinaan ;)
- Anonyymi
Miten ihmeessä kehräävä kissa voi olla vihainen ??? :DDD
- Anonyymi
No kun se näytti vaan niin vihaiselta tuossa etusivulla 🤣🤣
- Anonyymi
No ei kisullakaan sentään joka päivä kissanpäivät oo.
- Anonyymi
Vammasta
- Anonyymi
Syystä että :-D
- Anonyymi
Kisulla taitaa olla paineita, ;)
- Anonyymi
jaa millaisia?
- Anonyymi
Älä turhaa stressiä ota. Ihania unia <3
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
jaa millaisia?
Kisutkin voi olla puutteessa . . . Ja tehdä muutenkin kovasti mieli!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kisutkin voi olla puutteessa . . . Ja tehdä muutenkin kovasti mieli!
Kisuli kituu kotimaisena . . .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kisuli kituu kotimaisena . . .
* kiimaisena
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kisuli kituu kotimaisena . . .
Kotimaisena 🤣🤣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kotimaisena 🤣🤣
Tämä ennakollinen tekstinsyöttö 🙄😁🤭
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
* kiimaisena
Aivan kuin isäntänsäkin.
Anonyymi kirjoitti:
Tämä ennakollinen tekstinsyöttö 🙄😁🤭
Feel U. Monesti manannu ja välillä jopa repeilly tolle automaattiselle tekstinsyötölle. Koitetaan kestää... 😤
Sivusta
- Anonyymi
Kissasi on homo 🙀
- Anonyymi
Taitaa olla ja hyvä niin ;)
- Anonyymi
Midtä tiedät että kisu on vihainen ?
- Anonyymi
Eikö ap ääliöllä ole muuta tekemistä kuin keksiä keinoja, joilla tietää ärsyttävänsä kohdettaan.
Selkokielellä aloitus selitettynä: eilen ap kertoi muokanneensa maalittamansa ihmisen nimestä jollekin nimen. Kerrotaan nyt, että yhdessä tapauksessa herra on muokannut nimen kissalleen, joita taloudessaan kaksi. Huomasi, että maalitettu oli lukenut viestin ja nyt tämä aloitus siksi, koska tietää maalitetun kihisevän kiukusta. Oikein arvattu.
Voihan aloitus olla jotakin muutakin, mutta koska osui taas niin hyvin kohdilleen, ajattelin herra tyhjäpään tekemäksi, oli pakko kirjoittaa omia kokemuksia. Jos osuin oikeaan, tiedoksesi herra ap, en arvosta sinua edes palaneen puupennin vertaa. Olet alinta kastia oleva ääliö. Onneksi ei tiedä mitään näistä sivuista. Hah.
Teoriani näistä kiusaamiskuvioista varmenevat päivä päivältä. Ei voi ymmärtää miten jotkut omistavat elämänsä palstoille, minulle riittää pikaluvut kerran tai kahdesti päivässä, sekin tasan tarkkaan saman verran liian paljon. Joskus pakko kommentoida, niinkuin nyt.
Muistan parikymmentä vuotta taaksepäin kun vielä oltiin tekemisissä, herra tyhjäpää kulki jo silloin netti mukanaan menipä minne vain. Suojautui omien sanojensa mukaan joiltakin homojen lähettämiltä viesteiltä. Mitähän muuta mahtoi puuhata netissä?. Nythän sillä onkin aikaa keskittyä addiktioonsa täysillä.
Se on ihan ok, jos joku tykkää kirjoitella aikansa kuluksi palstoille, mutta en edelleenkään pidä siitä, että riepotellaan jonkun toisen asioita tänne leviteltäviksi.
|- Anonyymi
Hyvä kirjoitus ja tästä mitä juuri sanoit, voisi useampikin tavata karuja totuuksia sekä faktoista tämän ko toimijan suhteen tai omasta tavastaan suhtautua näihin skeidakirjoituksiin.
- Anonyymi
Sulla ei ole kaikki hyvin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse564274SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2914154Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1663666Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky933563Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä953149Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit312487Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv361885Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681783Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.161763- 371690