Onnibus, punainen linkkuri

Ajaa kylän oli lähestulkoon pysähtymättä, hyvä että asiakkaat ei joudu hyppäämään vauhdista ulos ja sisään
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuon yrityksen autoja seuranneena 😲 siellä ei kovin usein kuski muista turvavälejä edessä menevään liikenteeseen. Ajetaan naama kiinni puskurissa 😬

Äänestä
  • Jos tietäisit sen kiireen ja yleisesti ne työolot niin et sinäkään ajaisi rauhallisesti ja turvallisesti

    Äänestä

Ei kannattais arvostella ennen kuin ajaa linjaa pari kertaa. Ei käy kuskeja kateeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ajaa kylän oli lähestulkoon pysähtymättä, hyvä että asiakkaat ei joudu hyppäämään vauhdista ulos ja sisään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu