Mä soitin sulle tässä 1 päivä

Sulla salainen numero nykyään. Hyvä syy ainakin olla ottamatta yhteyttä. Mitä jos ottaisit minuun yhteyttä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarkoittanee , ettei halua puheluita vääriltä ihmisiltä?

Äänestä

Onko yhteydenotto viestillä poissuljettu mahdollisuus?

Äänestä

Yrität vaan vetää ympäri että minä ottaisin eka yhteyttä :D

Äänestä

Luuseri vaihtaa numeroo. Kertoohan se siitä, että on keskenkasvunen henkisesti kun ei osaa asioita muulla lailla selvittää.. Samaa kun karkuun juokseminen. Taitaa olla huono omatunto ja jotain salattavaa myös kun numeroa pitää ruveta vaihtelemaan. Hoitaisi asiansa ja välinsä kuntoon niin ei tarvitsisi pakoilla. Pelimiehethän toimii myös näin. Säälittävää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sulla salainen numero nykyään. Hyvä syy ainakin olla ottamatta yhteyttä. Mitä jos ottaisit minuun yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu