Trexan / uusi isompi pilleri

Moi!
Olen syönyt trexania nyt reilut 10 vuotta ilman mitään sivuoireita. Nyt vuodenvaihteen tienoilla pillerin koko muuttui isompaan ja jostain syystä samoihin aikoihin alkoi ällöttää nuo lääkkeet. Meinaa siis tulla ylös lähes heti ja jää sellainen oksettava olo. Buranat ym menee ihan normaalisti, eli koko ei sinällään ole ongelma. Onkohan muita kohtalotovereita vai onko ongelma pään sisällä kuten epäilen?
0100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Moi!
Olen syönyt trexania nyt reilut 10 vuotta ilman mitään sivuoireita. Nyt vuodenvaihteen tienoilla pillerin koko muuttui isompaan ja jostain syystä samoihin aikoihin alkoi ällöttää nuo lääkkeet. Meinaa siis tulla ylös lähes heti ja jää sellainen oksettava olo. Buranat ym menee ihan normaalisti, eli koko ei sinällään ole ongelma. Onkohan muita kohtalotovereita vai onko ongelma pään sisällä kuten epäilen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu