Infra-alan moniosaaja

Pääsyvaatimuksena koulutukseen on vähintään 20 vuoden ikä ja B-luokan ajokortti.
Pohjois-Karjalan TE-toimisto lähetti tämmösen sähköpostin, mutta mites haet kun ei ole tuota B-luokan ajokorttia.
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysy sähköpostin lähettäneestä TE- toimistosta ??

Äänestä
  • Eipä siinä auta muu kuin hankkia se B-luokan ajokortti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pääsyvaatimuksena koulutukseen on vähintään 20 vuoden ikä ja B-luokan ajokortti.
Pohjois-Karjalan TE-toimisto lähetti tämmösen sähköpostin, mutta mites haet kun ei ole tuota B-luokan ajokorttia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu