Ilmastohihhuleille tietoa Paavolta

Anonyymi

3

61

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä dokumentti!

    • Anonyymi

      Itselläni on vuosia sitten tallennetut sähköpostiviestit vielä tallessa "tiedemiehiltä" jotka laittoivat alulle koko tämän paschkanb väittämällä että ilmasto muuttuu.Viesteissä keskustellaan siitä miten vale menisi kansaan parhaiten läpi.Keskustelua käydään myös ongelmallisesta niinsanotusta "jääkiekkomailamallista" joka oli vuosia sitten otsikoissa ja miten valehdella se uskottavasti läpi.

      Jos joku ei tiedä mikä tuo malli on, niin sen nimi tulee siitä minkä näköinen lämmönnousua merkkaava käyrä muodostui ja jonka perusta koko ilmaston lämpenemisVALE oli.

      Näytteet otettiin neljästä puusta SAMALTA alueelta.

      Siis ihan 4 puuta, tismalleen samalta alueelta.Sen perusteella maailmanlaajuinen paniikinlietsonta.

      Al Gorekin saatiin mukaan huutamaan samaa mitä vapaamuurariperheen aivopesty tytär greta ulvoo nyt.Gore on kovin hiljaa kun hänen valheensa paljastettiin aikanaan.

      Kävi ilmi, että koko homma perustuu siihen että halutaan siirtää maailman rahavarat uudelleen.Tämä taas liittyy New World Order teemaan jonka ovat julkisesti useat presidentit jne maininneet,mutta sen jätän itsellenne selvitettäväksi.

      Useista luonnonsuojelukohteista joissa oli ollut aiemmin kyltit "vuonna 2020 tätä paikkaa ei enää ole koska se on sulanut tms on kaikessa hiljaisuudessa kerätty pois.

      jäätikön sulamiskuvat on otettu yhdeltä joltain pieneltä saarelta.Tosiasiassa kun katsoo Antarktiksen ja muiden alueiden jäätilannetta jäämassa on itseasiassa lisääntynyt.Sitä ei voi kuitenkaan kertoa koska rahavirta tyrehtyisi.

      Vuosia näistäkin jo sanonut mutta foliohattuviestejä vaan tulee.Nyt onneksi porukka alkaa vihdoin heräämään faktoihin.

      • Anonyymi

        Voi elämän kevät!
        Luonnonsuojelun tarkoitus onkin rahavarojen uudelleen siirtoa.
        Kaikenlaisia hulluja sitä maailmassa on, mutta en olisi uskonut noin hulluja salaliittoteorioineen olevan.
        Persuilu on syvältä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      56
      7815
    2. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      67
      5911
    3. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      61
      5390
    4. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5293
    5. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      108
      4632
    6. Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"

      Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo
      Maailman menoa
      107
      2343
    7. Ei välimatka meitä erottanut

      Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e
      Ikävä
      4
      1231
    8. Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!

      Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol
      Maajussille morsian
      4
      1185
    9. Kohta taas mesikämmeneen

      Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa
      Ähtäri
      37
      1036
    10. Olin ihan varma että sä olet se oikea

      Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko
      Ikävä
      45
      996
    Aihe