Huomenta rakkaani

tai aamupäivää jo. Kahvit jo juotu ja ulkoiltukin on. Taitaa olla ihan kiva päivä tulossa ainakin sään puolesta. Jaetaanko se?
2066
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Aattelin viettää päiväni sellaisen seurassa joka irl haluaa aikaansa kanssani jakaa.

Äänestä
  • Ok käy hyvin minulle mutta nyt kuitenkin tarvitsen apua sinulta ja luultavasti sinäkin tarvitset minulta apua ja neuvoja mutta minä en pyydä sinulta kuin sen numeron jonka tarviin oikeesti. Ja lupaan että kun olemme sun kanssa kahdestaan nii saat kysyä minulta mitä tahansa mutta niin että olemme aivan kahdestaan ja pystyn luottaa sinuun kaikessa. Kuten sanoin että saat kirjaimellisesti pyytää minulta mitä ikinä tarvitset

    Äänestä

  • Okei, vietäpä sinä kenen kanssa haluat.
    Tarkoitin irl, en aio viettää päivääni netissä.
    Tuskinpa aloitus sinulle oli. Mene läheistesi pariin.

    Äänestä

Jaetaan, jaetaan :)

Äänestä
  • Kiva olisi. Taidan lähteä maskishoppailemaan nyt, kun on kerrankin aikaa.
    Hauskaa kun kaupoille lähtiessä näyttää ihan pankkirosvolta nykyisin. Ennen poliisi olisi varmaan pysäyttänyt, että mikä sulla on naamalla.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kiva olisi. Taidan lähteä maskishoppailemaan nyt, kun on kerrankin aikaa.
    Hauskaa kun kaupoille lähtiessä näyttää ihan pankkirosvolta nykyisin. Ennen poliisi olisi varmaan pysäyttänyt, että mikä sulla on naamalla.

    Pankkiryöstäjä teki miten päin vain. Epäilyttävä kasvojen peittäjä ja epäilyttävä henkilö joka ei peitä kasvojaan. Joten ihan täysin se ja sama mitä tekee.

    Äänestä

Illalla olis hyvä jakaa se pussin sisältö.

Äänestä
  • Karkkipussin? Joo, saat hedelmät, mulle suklaat.

    Äänestä

Höpö höpö, täällä mitään rakkaita ole. Täällä on anonyymejä ihmisiä ja lähimmäisen rakkautta tarjolla.

Äänestä
  • Sinä sitten päätät muidenkin rakkaiden sijainnin?

    Äänestä

Jaetaan vain. Vatsaan koskee niin olen tänään pitkälti kotosalla..

Äänestä
  • Mikä sulla vatsassa? Söitkö liikaa mämmiä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mikä sulla vatsassa? Söitkö liikaa mämmiä?

    Se aika kuukaudesta, niin rauhallisesti on menty..

    Äänestä

No mikä ettei.

Äänestä

Jaetaan.. ajatuksissa, Rakkaani? Kokoajan olet..

Äänestä
  • Niin sinäkin jos nyt mun rakas ees oot :(

    Äänestä

Haluaisin jakaa päivän o-i-k-e-a-s-t-i hänen kanssaan, ei täällä. Pitäisi käväistä kaupungilla, vauvan kastemekko asialla. En ole ehtinyt ulkoilemaan, leivoin kun lapset tulossa syömään. Pihviä ja viiniä 😋 Siitä voikin sitten siirtyä nauttimaan illasta viinin kera 😄

Äänestä

Lepää rauhassa lepso
Teet and Piave .

Äänestä
  • Mitä tarkoitat? Huoneisto?

    Äänestä

  • Jep ja rauha järkesi muistolle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tai aamupäivää jo. Kahvit jo juotu ja ulkoiltukin on. Taitaa olla ihan kiva päivä tulossa ainakin sään puolesta. Jaetaanko se?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu