Löysin vanhan nettilompakon jossa on 15 pitkoinia, kuulemma näitä ei voi vaihtaa rahaksi? Voisiko vaihtaa onecoineiksi? Kuulemma joku Tommi niminen mies on expertti näissä asiois, eli voisi olla avulias ja auttaa hätäänjäänyttä ..
Bitkoini on turha
5
106
Vastaukset
- Anonyymi
Laita pitkonit kirjekuoreen ja mä annan 15 oneconnia kanssa kirjekuoressa.
Tavataan ympyrätalon kulmalla , Hakaniemessä. Mulla on punanen pipo. SAUNASEPPO seppo metsälän sanoin: nyt kannattaa myydä huonosti tuottava sijoitusasunto ja sijoittaa onecoiniin! Kyllä SAUNASEPPO tietää!
- Anonyymi
Mä voin vaihtaa vanhan Mersun päittäin. Tule yksin, ei puhelinta, ei varjostajia. Jos petät kauppa peruuntuu ja kotiin voi olla hankala löytää.
- Anonyymi
Bitcoinistit tulee häviämään sijoituksensa:
https://seekingalpha.com/article/4418567-bitcoin-china-launched-digital-yuan-and-will-change-everything?fbclid=IwAR3unceUwLNaCzcj7UzKl1Cq4xT_ZAsp5oMk_y5Gn5Xc_5uE7YQg9vNawg8 - Anonyymi
bitcoini on ainoa rehellinen asia näissä pelleilyissä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774652- 1801947
- 1241630
- 1321186
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161121- 351056
- 78953
- 52916
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848