Porin kaunein nainen

Kuka on mielestänne Porin kaunein nainen?
896
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyselet täällä aivan tyhmiä. No vastaus on tietysti sun äitis. 🤣🤣😀😂😁😁

Äänestä
  • Rita

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Rita

    Ei Rita ole porilainen, jos Manniskaa tarkoitat

    Äänestä

Jaffapullo-Marja, 1,5 litranen ei mahdu

Äänestä

Ei sellaista ole Porissa.

Äänestä

Porilaisten naisten taso aika matala. Joka toinen on joko tatuoitu tai erittäin kehoposiitivinen. Pahimmat molempia samaan aikaan.

Äänestä

Ei Porissa ole naisia ,on vain naisiksi pukeutuneita miehiä.

Äänestä

Maisa torppa!

Äänestä

Kommentointi on suljettu.

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuka on mielestänne Porin kaunein nainen?

Keskustelu on suljettu, eikä siihen voi enää kirjoittaa.

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu