Tiedät ettet halua olla missään tekemisissä mun kanssa. Voiko sitä oikeastaan selvemmin osoittaa. En vaan siltikään suostu sitä uskomaan. En vielä.
Tiedän totuuden
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos sulla on tuollaiset tuntemukset, niin yleensä ne osuu oikeaan. Kirjoituksesi on kuin omasta kynästäni. Ymmärrän oman paikkani ja se on mahdollisimman kaukana toisesta.
Täällä et asiaasi kyllä vastausta saa.
Niin, jos ei halua olla tekemisissä niin ei ole palstallakaan vastailemassa. Ýmmärrän sen.
Täällä on kovasti ventovieraita, jotka on aina tukemassa näitä viestejä, kun sanoo, että toinen ei tykkää. Silloin olen oikeassa. Jos kirjoittaisin, että hän tykkää niin hyökättäisiin päälle ja haukuttaisiin pystyyn, miten voin olla niin väärässä ja kuvitella hänen tykkäävän minusta. Sehän onkin toki muilta pois, jos joku randonmies takahikiältä rakastaisikin minua, randomnaista etuhikiältä.
Kaikki ei ole sitä miltä se näyttää ja jääräpäisyys ei aina ole pahitteeksi.
Ei todellakaan ole.
Olen samaa mieltä. Anteeksi koko aloitus. Uskon edelleen vahvasti hänen ja minun rakkaustarinaan, joka on vasta alkamassa.
Miehelle menee?