Sukkiksissa kiihoittuu

Anonyymi

Onko muita miehiä jotkä tykkäävät laittaa jalkaan sukkahousut?
Sukkiksissa ihana myös käydä lenkillä, kulli näkyy mukavasti niiden läpi.
Nimimerkillä: sukkikset kiihoitaa

16

1114

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mä tykkään

    • Anonyymi

      Sukkahousut niin ihanat. Viihdyn niissä 24/7, myös penis tykkää

      • Anonyymi

        Mäkin ja saispa nähdä miltä sä näytät


    • Anonyymi

      Se on jo törkeän puolella kaluston esittely tolleen. T. Sari

    • Terve, minä käytän sukkiksia päivittäin. Todella ihanat. Kesällä shortsit jalassa ja ihonväriset kiiltävät sukkikset ovat makee yhdistelmä.

    • Anonyymi

      Minulle ihastus sukkiksiin alkoi oikeastaan anopin vuoksi. Olin auttamassa anoppia hänen mökillään ja pudota molskahdin laiturilta veteen, kun asettelin venettä sopivaan paikkaan, että saisimme sen sitten talveksi maihin. Minulla ei ollut mitään varavaatteita tietenkään ja menimme ylös mökille missä anoppia alkoi kaivelemaan kaappejaan ja asetti eteeni pikkarit, ohuen paitapuseron ja sukkahousut. Vähän tietenkin vastustelin, mutta tajusin, että jotainhan minulla pitää olla päällä. Päälivaatteiksi sain hänen pinkit verkkarinsa ja niin siinä sitten sovittiin, että menisin hänen luokseen seuravana päivänä uudelleen. Ajelin kotiin ja kiittelin mielessäni, että asuimme vähän syrjässä, niin ei ollut riskiä että joku näkisi minut niissä asuissa. Vaimoa kuitenkin nauratti kun hän ihasteli minua. Hän oli laittanut kahvit jo valmiiksi, enkä välittänyt vahtaa vielä omia asuja ylleni. Siinä sitten iltapäivä vierähtikin ja minusta alkoi se nailonin kosketus iholla tuntumaan ihan mukavalta. Ilta-aterian jälkeen heitin verkkarit pois jalasta, mutta jätin sukkikset ja pikkarit jalkaan, ohon vaimoni totesi, että taidankin pitää niistä. No minä myönsin,että mukviltahan ne todella tuntuivat ja kun vaimoni sanoi hommavansa minulle omia sellaisia ja omaa kokoa vielä, niin asia tuntui ihan kiinnosavalta. Näin aloitin käyttämään sukkahousuja päivittäin ja siinä samassa jatkoin myös pikkareiden käyttöä, mitkä antoivat lisäkiihoketta aviovuoteessa ja se olikin tietysti vaimon mieleen. Vuosien aikana hän on hankkinut minulle paljon erilaisia asuja ja molemmat nautimme niistä. Oli mokoma kertonut anopillekin mieltymyksestäni ja sen seurauksena sain aina anopilta synttäri- ja joululahjaksi ihania alusasuja.

    • Anonyymi

      Kyllähän sukkikset on ihan mahtavat😉

    • Anonyymi

      Moi! Mä tykkäänmyös käyttää sukkahousuja päivittäin. Työpuvun alla ja myös lenkkeillessä paksumpia legginsejä. M 54

    • Anonyymi

      Kyllä tulee käytettyä sukkiksia, ovat ihkuja. Sukkiboy..

    • Anonyymi

      Kyllä sukkisia tulee käytettyä päivittäin kiihottaa tosi paljon pitää niitä, ollut fetissisinä jo murrosiästä asti. M45

    • Anonyymi

      Tosi miellään sukkahousuissa. Miksei hameenkin kanssa

    • Anonyymi

      Kiristää edestä taas

    • Anonyymi

      tihkuu läpi

    • Anonyymi

      On se vaan kumma kuinka toimii kerta toisensa jälkeen.

      Miten kiva on tuntea kylmällä kelillä liukkaat sukkikset housujen alla, tai kuinka ihanaa on nauttia näin keväällä nylonin ilmavuudesta ihon jokaisella neliösentillä, kun voi riisua turhia ja kiristäviä vaatteita.

      Oma obsessio alkoi joskus yhdeksänkymmentäluvun puolella. Olin tuolloin vielä aika nuori, mutta sen verran vanha että en varsinaisesti innostunut kun sain vappuna kutsun joihinkin lasten naamiaisiin.

      Olin jo oikeastaan unohtanut koko jutun, kun se tuli kummittelemaan televisiosta. Tuohon aikaan taisi olla ohjelma nimeltään Rooman Seriffi, tai jotain siihen suuntaan. Joka tapauksessa sarjassa kaksi suunnilleen saman ikäistä poikaa mietti jotain coolia kostyymiä naamiaisiin…

      Jakson lopussa pojat oli puettu niiksi kahdeksi taitoluistelijaksi, jotka jotenkin onnistuivat rusikoimaan rengasraudalla toisiaan olympialaisissa. Kai se oli iso juttu kun minkäkin siitä jotenkin tiesin.

      Ennen kuin kerkisin kissaa sanoa, niin jotenkin oli sovittu, että minä ja about saman ikäinen serkkupoika oltaisiin sitten taitoluistelijoita. Ainoastaan rengasrauta vaihtui matkalla puhallettavaan vasaraan.

      Kun sitä sitten pääsi kokeilemaan nyloneita, niin eihän siitä ollut enää mitään paluuta takaisin. Se ohuen sukkahousun ”alaston tunne” kertoi kyllä miten kielletystä hedelmästä oli kyse.

      Eikä loppua näy. Joka kerta kun jossain näkee nyloniin verhotun säären, niin tuo tuttu kihelmöivä tunne nousee mahanpohjasta ja täyttää koko kehon.

    • On muita mulla joka päivä sukkikset töissäkin

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      112
      6578
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      53
      5634
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      72
      4394
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      84
      4296
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      91
      4046
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      82
      1398
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      79
      1235
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      332
      1218
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      3
      1156
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      35
      978
    Aihe